شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1399/11/28 شناسه خبر: 1708820
فرماندار مهریز:

باغ موزه دفاع مقدس در مهریز ساخته می‌شود

باغ موزه دفاع مقدس در مهریز ساخته می‌شود
زارع زاده فرماندار مهریز از ساخت باغ موزه دفاع مقدس در این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، رضا زارع زاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد یادواره شهدای شهرستان‌های خاتم، مهریز، بافق و یزد دومین کنگره 4 هزار شهید استان یزد که در حسینیه آقا برگزار شد با اشاره به اینکه شهرستان مهریز تا به امروز موزه دفاع مقدس نداشته است، گفت: به برکت برگزاری کنگره 4 هزار شهید استان یزد، پیگیری ساخت و احداث باغ موزه دفاع در شهرستان مهریز شدیم.

فرماندار مهریز با بیان اینکه برای این باغ موزه یک زمین 2 هکتاری در نظر گرفته شده است، افزود: این باغ موزه به‌گونه‌ای طراحی و ان‌شاءالله ساخته خواهد شد که گردشگران شهرهای دیگر نیز بتوانند از آن بازدید داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه 40 سری جهیزیه بین زوجین نیازمند شهرستان مهریز توزیع شد، اظهار داشت: یادواره شهدای فرهنگی، شهدای دانش‌آموز، یادواره 313 شهید شهرستان و شهدای کارمند در مهریز برگزار شد.

زارع زاده بازدید از 180 خانواده شهید شهرستان مهریز در قالب 43 تیم را از جمله اقدامات در راستای کنگره 4 هزار شهید استان اعلام کرد و گفت: رونمایی از کتاب لاله‌های آسمانی، تهیه و توزیع 3690 بسته معیشتی در 7 مرحله بین خانواده‌های نیازمند، توزیع 35 هزار بسته معیشتی و گازرسانی به 4 روستای شهرستان مهریز از دیگر اقدامات در راستای کنگره 4 هزار شهید استان یزد است.

فرماندار مهریز با بیان اینکه در سفر استاندار یزد به شهرستان مهریز کلنگ زنی 3 پروژه زده شد، گفت: یک مدرسه استثنایی، یک مدرسه در یکی از روستاهای شهرستان مهریز و آبرسانی به روستاهای شهرستان از جمله پروژه‌هایی بود که توسط استاندار یزد استارت ساخت آن زده شد.

 

340 منزل محروم در شهرستان مهریز نوسازی و بهسازی شد

علی فاتحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز نیز در این نشست با اشاره به بهسازی 340 منزل محرومین در شهرستان مهریز، گفت: در نظر داریم تا پایان سال جاری این تعداد را 400 منزل رسانده و اقدامات مقتضی را انجام دهیم.

وی به ذبح 150 رأس گوسفند در شهرستان مهریز اشاره و خاطرنشان کرد: گوشت‌های قربانی بسته‌بندی و بین جامعه هدف در شهرستان مهریز توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز اضافه کرد: توزیع 70 تبلت و تلفن همراه هوشمند، 50 دست لباس مدرسه و 50 بسته لوازم‌التحریر، دیوارنویسی با موضوع شهدا و انجام بیش از 2 هزار ویزیت رایگان در شهرستان مهریز از دیگر اقدامات انجام شده در راستای کنگره 4 هزار شهید استان یزد است.

انتهای پیام/خ
 

https://www.dana.ir/1708820
ارسال نظر
نظرات