شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:24 منتشر شده در مورخ: 1399/11/29 شناسه خبر: 1708833
مدیر امور دارویی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

سهمیه جدید انسولین استان یزد در حال توزیع است

سهمیه جدید انسولین استان یزد در حال توزیع است
حیدری گفت: سهمیه جدید انسولین برای استان یزد این هفته رسیده و کم کم در روزهای آینده سهمیه به صورت کامل در استان دریافت و توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز حیدری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در خصوص وضعیت تهیه و توزیع انسولین در یزد گفت: سهمیه جدید انسولین برای استان یزد این هفته رسیده و کم کم در روزهای آینده سهمیه به صورت کامل در استان دریافت و توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: سهمیه انسولین نوورپید دیروز به استان رسیده که در حال توزیع است، نوومیکس نیز امروز تعداد محدودی به صورت فوریتی به دستمان رسید که داروخانه‌های چمران و هلال احمر دریافت کردند و بین بیماران دیابتی توزیع کردند.

مدیر دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ادامه داد: بقیه سهمیه انسولین نوومیکس نیز که تعداد نسبتا قابل قبولی است توسط دو شرکت، فردا به استان ارسال و توزیع خواهد شد و مقرر شده هفته آینده نیز سهمیه جدیدی به استان تخصیص یابد.

حیدری افزود: انسولین لانتوس نیز یک تعدادی به صورت فوریتی یک شرکت در روز چهارشنبه هفته جاری و یک شرکت دیگر در روز پنج شنبه قول داده‌اند که به استان ارسال می‌کنند و امیدواریم هفته آینده نیز سهمیه‌ای در این زمینه اختصاص پیدا کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1708833
ارسال نظر
نظرات