شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:25 منتشر شده در مورخ: 1399/11/29 شناسه خبر: 1708963
نماینده مردم اردکان در مجلس:

دامن زدن مسئولین به اختلافات موجب ناامیدی مردم می‌شود

دامن زدن مسئولین به اختلافات موجب ناامیدی مردم می‌شود
دشتی گفت: ما باید تلاش کنیم بین مردم و بین مسئولین و قوای سه‌گانه همدلی وجود داشته باشد تا بتوانیم به مردم بهتر خدمت‌رسانی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: در حال حاضر و با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب، باید فصل همدلی مسئولان باشد و با همدلی و وحدت برای حل وفصل مشکلات مردم قدم برداریم.

وی افزود: در همین راستا دیروز شاهد بودیم که مجلس شورای اسلامی نیز با رأی بسیار خوبی کلیات بودجه سال 1400 که توسط دولت اصلاح شده بود را پذیرفت.

نماینده مردم اردکان در مجلس اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم بین مردم و بین مسئولین و قوای سه‌گانه همدلی وجود داشته باشد تا بتوانیم به مردم بهتر خدمت‌رسانی کنیم؛ دامن زدن به اختلافات و بالا بردن تنش‌ها جز ضرر وارد کردن به مردم نتیجه دیگری ندارد.

دشتی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب تأکید کرده‌اند که مسئولین بروند با هم مذاکره‌کنند و مشکلات را حل کنند؛ امروز ما باید بنشینیم و مشکلاتی که بین قوا وجود دارد را با همدلی حل کنیم و نتیجه آن سود رساندن به مردم خواهد بود. مردم اگر ببینند بین قوا و مسئولین دعوا و تنش است ناامید می‌شوند.

وی با بیان اینکه مجلس باید آنجایی که لازم است نقش نظارتی خودش را ایفا کند، عنوان کرد: باید شرایط و موقعیتی که در آن قرار داریم را در نظر بگیریم، یقینا اگر آخر دولت نبود مجلس هم استیضاح می‌کرد و هم سئوال چرا که نقش مجلس نقش نظارتی است اما شرایط و زمان و موقعیت خیلی فرق می‌کند در حال حاضر در وضعیتی هستیم که جامعه نیاز به همدلی دارد.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1708963
ارسال نظر
نظرات