شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1399/11/29 شناسه خبر: 1708973
فرماندار ایوان؛

ممانعت از برگزاری مراسمات نیازمند مشارکت بزرگان است

ممانعت از برگزاری مراسمات نیازمند مشارکت بزرگان است
فرماندار ایوان گفت: برای ممانعت از برگزاری مراسمات ترحیم و جشن ها در این شهرستان نیازمند مشارکت بزرگان ایلات و طوایف هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید علی سبزی "، فرماندار ایوان در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: جلسه ستاد کرونا با محوریت آماده سازی جهت پیشگیری از موج چهارم بیماری، تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، اطلاع رسانی و حساس سازی عمومی،  برگزار شده است

فرماندار ایوان اظهار کرد: نظارت کارشناسان و ستاد کرونا بر برگزاری مراسمات عزا و عروسیدر این ایام تشدید شود چراکه کانون های تجمع عامل اصلی انتشار ویروس کرونا می باشند.

سبزی تاکید کرد:طی ماههای گذشته برنامه خوبی را درراستای مسدود سازی ورودی ارامستانهای شهرستان اجرا کردیم لازم و ضروری است این رویه ادامه یابدواز هر گونه مراسم اعم از خاکسپاری، تشییع، ختم و با جمعیت بالا...جلوگیری بعمل آید.

وی افزود:نظارت بازرسان اداره ثبت اسناد از دفاتر عقد و ازدواج در خصوص برگزاری مراسمات با حداقل نفرات و رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان برگزار شود تا شاهد تجمع در این مراکز نباشیم.

فرماندار ایوان اضافه کرد: ساده انگاری کرونا به عنوان یک بیماری خطرناک از دلایل دیگر افزایش ابتلا به کرونا در این شهرستان است.

انتهای پیام/الف

https://www.dana.ir/1708973
ارسال نظر
نظرات