شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1399/11/29 شناسه خبر: 1709155
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:

نفس های آخر مطبوعات کاغذی را خاموش نکنید!

نفس های آخر مطبوعات کاغذی را خاموش نکنید!
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:گفت:بخش زیادی از اقتصاد نشریات کاغذی ها تنها از محل آگهی های دولتی تامین می گردد بنابراین مصوبه حذف الزام دولتی ها به انتشار آگهی برای مطبوعات، نفس های آخر نشریات کاغذی را خاموش می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "علی اکبر بسطامی"، نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در واکنش به مصوبه هیات وزیران مبنی بر حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی در روزنامه‌ها در گفتگو با ایلام بیدار گفت: این مصوبه نگرانی های جدی در بین صاحبان نشریات کاغذی ایجاد کرده است و باید سریعاً اصلاح شود.

"بسطامی" اظهار داشت: در شرایط فعلی، بخش زیادی از اقتصاد نشریات کاغذی ها تنها از محل آگهی های دولتی تامین می گردد بنابراین مصوبه حذف الزام دولتی ها به انتشار آگهی برای مطبوعات، نفس های آخر نشریات کاغذی را خاموش می کند.

نماینده مردم استان ایلام ضمن تشکر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پیگیری اصلاح این مصوبه افزود: در یکسال اخیر شاهد تلاش بی بدیل رسانه ها در امر فرهنگ سازی و اطلاع رسانی پیرامون بیماری کرونا بودیم و متاسفانه تعدادی از خبرنگاران تلاشگر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

وی تصریح کرد: انتظار می رود دولت در روزهای پایانی به هر نحوی که صلاح می داند، توجه مناسبی به خبرنگاران داشته باشد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1709155
ارسال نظر
نظرات