شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1399/11/29 شناسه خبر: 1709242
رئیس پلیس راهور ناجا:

احتمال اعمال محدودیت‌های جدید تردد برای پایان سال

احتمال اعمال محدودیت‌های جدید تردد برای پایان سال
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در آخرین جلسه که در وزارت کشور برگزار شد، ۲ سناریو را برای وضعیت کرونا مد نظر قرار دادیم که هفته آینده طرح عملیاتی در ستاد ملی کرونا مطرح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در آخرین جلسه که در وزارت کشور برگزار شد، ۲ سناریو را برای وضعیت کرونا مد نظر قرار دادیم که هفته آینده طرح عملیاتی در ستاد ملی کرونا مطرح می شود.

وی افزود: یک فرض این است که وضعیت کرونا مانند شرایط کنونی باقی بماند، ولی شدت بیماری افزایش پیدا کند که البته تحلیل‌های وزارت بهداشت این است که اگر با این روند کاهش اجرای دستورالعمل های بهداشتی پیش برویم، با موج چهارم کرونا مواجه خواهیم شد. اگر اینطور شود قطعا محدودیت‌ها بیشتر خواهد شد.

رئیس پلیس راهور ناجا تأکید کرد: ما طرحی را پیشنهاد کرده‌ایم که محدودیت‌ها برای شهر‌های هدف و مسافر پذیر‌ مانند استان‌های گیلان و مازندران یا مراکز استان‌ها مثل اصفهان و استانشهای جنوبی یا زیارتی بیشتر شود.

وی اضافه کرد: سناریوی دوم کاهش بیماری و فراگیری واکسن است که در این شرایط آمادگی داریم که مدیریت سفر‌های نوروزی را مانند سال‌های گذشته انجام دهیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرآنلاین

https://www.dana.ir/1709242
ارسال نظر
نظرات