شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 1399/11/30 شناسه خبر: 1709384

واکنش سیدمحمود رضوی به جنجال‌های «دادستان»/ مشکل بهانه‌گیران دیده شدن کارهای ده‌نمکی است

واکنش سیدمحمود رضوی به جنجال‌های «دادستان»/ مشکل بهانه‌گیران دیده شدن کارهای ده‌نمکی است
سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون و مشاور فرهنگی هنری رئیس مجلس در یادداشتی با عنوان «چرا ده‌نمکی با دادِستان باز هم داد در آورده؟» درخصوص سریال جنجالی مسعود ده‌نمکی واکنش نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون و مشاور فرهنگی هنری رئیس مجلس در یادداشتی با عنوان «چرا ده‌نمکی با دادِستان باز هم داد در آورده؟» درخصوص سریال جنجالی مسعود ده‌نمکی نوشت:

سال‌هاست سینما و تلویزیون در اختیار همه هست، همه همه!
از کسانی که از منزل والده‌ مکرمه قهر کرده‌اند و فیلمساز شده‌اند و آن‌هایی که صبح بیدار شده‌اند و به پدر عزیزشان گفته‌اند من می‌خواهم فیلم بسازم و با یک چک سفید امضاء فیلمسازی آن‌ها شروع شده! تا کارگردان‌های متبحری که فیلمسازی را به درستی بلدند و در چند دسته فیلم می‌سازند، یک دسته برای داخل، یک دسته برای فر‌وش و آخر دیگرانی برای خارج، اما بنده خدا شاهد نباشد خدا که شاهد است هیچ کس به هیچ کدام از این دامنه بزرگ تا به این اندازه کاری نداشته و ندارد!
اما چه می‌شود که تا آقا مسعود ده‌نمکی کاری را می‌سازد همه با هم جیغ می‌کشند؟
مگر نمی‌گویند کارهایش همه بد است؟ 
خب کار بد که این همه داد و بی‌داد ندارد!
مشکل اگر کیفیت است این همه کار با کیفیت بد ساخته می‌شود، چرا آنجا سکوت می‌کنید؟!
یا آن‌هایی که داد می‌زنند که بگویند مشکل بیت‌المال است، چرا وقتی این رفقایشان از بودجه‌های سیما و فارابی و ... کار ساختند سکوت کردند؟! آن موقع بیت‌المال نبود؟
پس مشکل چیز دیگری است!
مشکل دیده شدن کارهای مسعود ده‌نمکی است.
مسعود ده‌نمکی قبل از فیلمساز بودن، ژورنالیست کارکشته‌ای است، ذائقه مخاطب را می‌شناسد و کار به زبان روز می‌سازد و حرف روز دارد.
کاش آرامش خود را حفظ می‌کردند، این همه سال‌ها با افکار و علاقه‌مندی‌های خود ساختند و بقیه سکوت کردند، حالا هم اجازه بدهند مردم سریالی که پسندیده‌اند را ببینند و برداشت خودشان را داشته باشند.
درست است که کار امثال آقای ده‌نمکی بیشتر از کارهای خیلی از کارها دیده می‌شود، اما این‌ها جای کسی را در سیستم فرهنگی کشور تنگ‌ نکرده، هنوز هم مدیران ضعیف ما در حوزه فرهنگ قدرت تشخیص ندارند و نان آن‌ها کماکان در روغن است!
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1709384
ارسال نظر
نظرات