شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1399/11/30 شناسه خبر: 1709440
نماینده استاندار در ستاد اجرایی کنگره شهدای استان یزد:

کنگره ۴ هزار شهید استان یزد دهم فروردین ۱۴۰۰ برگزار می‌شود

کنگره ۴ هزار شهید استان یزد دهم فروردین ۱۴۰۰ برگزار می‌شود
شاه حسینی گفت: طبق توافقی که صورت گرفته کنگره شهدای استان یزد روز دهم فرودین ماه سال ۱۴۰۰ و در محل برگزاری نمایشگاه‌های استان برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمد علی شاه حسینی ظهر امروز در نشست خبری کمیته اجرایی کنگره ۴ هزار شهید استان یزد با بیان اینکه کارهای انجام گرفته جهت برگزاری کنگره نتیجه اقدامات و پیگیری دلسوزانه مجموعه سپاه و بسیج در استان بوده است، گفت: برنامه‌هایی که در کنگره شهدای استان برنامه ریزی شده به عنوان نمونه و الگو  برای سایر استان‌ها قرار گرفته و زبانزد شده و به عنوان کار برتر توسط دستگاه‌های ارزیابی کننده مجموعه کشور و با محوریت بسیج شناخته شده است.

 
وی ادامه داد: اقداماتی که در استان به واسطه کنگره ۴ هزار شهید استان و به نام شهدا انجام گرفته است ماندگار خواهد شد و این اقدامات بدون هیچ گونه اختلاف نظر و سهل انگاری بین دستگاه‌ها، موجب همدلی، صمیمیت و یکدلی بین دستگاه‌های برگزار کننده کنگره، دستگاه‌های اجرایی استان، دستگاه‌های نظامی و حتی دستگاه قضایی استان شده است.
 
نماینده استاندار در ستاد اجرایی کنگره شهدای استان یزد عنوان کرد: خوشبختانه امروز هم و غم دستگاه‌های اجرایی در استان محرومیت زدایی از استان و همچنین حل مشکلات عمرانی، آب وفاضلاب، مسکن، ارائه تسهیلات و ... توسط دستگاه‌های متولی حوزه روستایی است.
 
شاه حسینی افزود: با توجه به اینکه دغدغه امروز بسیاری از خانواده‌ها، مسکن، جهیزیه و یا معیشت است تمام تلاش ما در ستاد اجرایی کنگره شهدای استان یزد این است که بتوانیم در این روزها حداقل هزار جهیزیه فراهم کنیم تا زوج‌های بی بضاعت با امکانات و جهیزیه مناسبی راهی خانه بخت شوند.
 
وی با بیان اینکه تقریبا تمامی کمیته‌های کنگره شهدای استان مسئولیت‌ها و خدمات محوله را به خوبی انجام داده‌اند، گفت: طبق توافقی که صورت گفته کنگره شهدای استان یزد روز دهم فرودین ماه سال ۱۴۰۰ و در محل برگزاری نمایشگاه‌های استان برگزار خواهد شد و در حال پیگیری هستیم که از پیام رهبری به این کنگره استفاده کنیم و کنگره با حضور استانداران کشور، فرماندهان سپاه، نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها با تهیه بسته‌های فرهنگی و ... برگزار شود.
 
انتهای پیام/
 

 

https://www.dana.ir/1709440
ارسال نظر
نظرات