شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1399/12/01 شناسه خبر: 1709605

مسولان به جای بیان خادم مردمیم پای کار بیایند+تصاویر

مسولان به جای بیان خادم مردمیم پای کار بیایند+تصاویر
درحالیکه در سه روز گذشته بسیجیان و پاسداران و جمعیت هلال احمر بدون توجه به این مسائل در حال خدمت رسانی هستند عده ای باکت شوارهای اتو کشیده با شعار های همیشگی خود را خادم مردم می نامند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس زلزله‌ روز ۲۹بهمن ماه سال جاری به بزرگی۵٫۴ در عمق ۷کیلومتری سی سخت واقع در شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد باعث بروز خسارت های زیادی به بخش های مسکونی، اداری، کشاورزی و زیرساخت های شهری و روستایی در شهرستان دنا شده است.

از همان دقایق اولیه وقوع زمین لرزه  نیروهای بسیج و سپاه وارد عمل شدند و در ادامه نیز نیروهای هلال احمر و سایر ادارات به میدان آمدند تا نسبت به ارائه خدمات به زلزله زدگان نهایت همکاری و همراهی را داشته باشند.

دراین بین نیز عده‌ای با موج سواری از این وضعیت حاکم به دنبال مقاصد سیاسی هستند و برخی ها نیز برای دیده شدن رسانه خود شروع به انتقاد از این و آن در رسانه های خود می کنند تا بلکه از وضعیت موجود خودی نشان دهند.

این درحالی است که در سه روز گذشته بسیجیان و پاسداران و جمعیت هلال احمر بدون توجه به این مسائل در حال خدمت رسانی هستند ولی کم کم عده ای باکت شوارهای اتو کشیده با شعار های همیشگی خود را خادم مردم می نامند ولی غافل از اینکه مرد این میدان تنها همین بسیجیان و پاسداران و نیروهای خدومی هستند که در کف میدان در حال خدمت بی منت هستند.

امروز مشکل مردم شهرستان دنا با شعار و وعده های سرخرمن حل نخواهد شد بلکه به قول شاعر "به عمل کار براید به سخندانی نیست"، حال که حال روز مردم زلزله زده برای همه عیان است می بایست همه کمک کنیم تا مردم از این وضعیت با عمل گرایی و در کف میدان قرار گرفتن این مقطع زمانی با همدلی و همزبانی به پایان برسد.

خدماتی خوبی از سوی سایر ادارات در سطح شهر سی سخت  در حال اجرا است که در جای خود قابل تقدیر است.

البته انتظار می رود رسانه های نیز بر طبل وحدت و همدلی بکوبند و سرونای امید را در دل مردم زلزله زده زنده کنند تا شروه های نا امید کننده برای مردم بسرایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1709605
ارسال نظر
نظرات