شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:07 منتشر شده در مورخ: 1399/12/01 شناسه خبر: 1709623
نماینده ولی فقیه در استان یزد:

ولایت مداری موثرترین راه مقابله با توطئه‌های شوم استکبار جهانی است

ولایت مداری موثرترین راه مقابله با توطئه‌های شوم استکبار جهانی است
ناصری یزدی گفت: علما دوست‌دار و خیرخواه ملت هستند و ولایت فقیه موثرترین راه مقابله با توطئه‌های شوم استکبار جهانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، آیت الله محمدرضا ناصری‌یزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با توجه به سالروز شهادت آیت الله محلاتی و روز روحانیت و دفاع مقدس گفت: شهید محلاتی از زمان جوانی همیشه همراه امام(ره) و جریانات انقلاب بود و این کار تا زمان شهادت تداوم داشت.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه تعداد زیادی از علمای انقلاب در رکاب امام راحل(ره) گام برداشتند و مظلومانه برای دفاع از ملت مظلوم به شهادت رسیدند ، اظهار داشت: روحانیت و علما برای پایداری نظام و جلوگیری از تفرقه افکنی دشمن مجاهدتهای بیشماری داشتند و همیشه در راستای جلوگیری از انحراف در کشور گام برداشتند و هیچ گاه با حکام و سلاطین سازش نکرده و در برابر ظلم مستکبران ایستادگی کردند.

وی ادامه داد: ملت باید دوست را از دشمن تشخیص دهند و بدانند که علما دوست‌دار و خیرخواه ملت هستند و ولایت فقیه موثرترین و ولایتمداری ملت ایران مهمترین راه مقابله با توطئه‌های شوم استکبار جهانی است.

امام‌جمعه یزد با اشاره به کودتای سوم اسفندماه توسط انگلیسی ها و ایستادگی علما در برابر آنها افزود: پیش از انقلاب حتی یک لحظه استقلال و اختیار سرمایه خودمان در کشور را نداشتیم به طوری که خود شاه نیز به آن اذعان داشت وخاطرات افرادی به مانند علم و فردوست نیز گویای همین موضوع است.

ناصری با اشاره به ثمرات انقلاب در کشور ادامه داد:انقلاب‌اسلامی در ۴۲ سال گذشته برکات زیادی داشته که نسل جوان نسبت به آنها آگاهی کامل ندارد.

وی افزود: یکی از اهداف دشمنان انقلاب‌اسلامی این بوده که با جنگ روانی و تبلیغاتی نگذارند ثمرات انقلاب به درستی به نسل جوان منتقل شود.

ناصری یزدی با توجه بصیرت بالای مردم استان یزد تأکید کرد: دولتمردان باید بیش از همیشه قدر ملت ایران را بدانند و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنها بکار گیرند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1709623
ارسال نظر
نظرات