شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:18 منتشر شده در مورخ: 1399/12/02 شناسه خبر: 1709732
سازمان هواشناسی پیش بینی کرد؛

ورود ۲ سامانه بارشی از شمال غرب و جنوب غرب/ برف و باران ۵ روزه در کشور

ورود ۲ سامانه بارشی از شمال غرب و جنوب غرب/ برف و باران ۵ روزه در کشور
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود ۲ سامانه بارشی به کشور از بارش برف، باران و وزش باد شدید در اکثر مناطق کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس نقشه‌های آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور شده و در استان‌های واقع در شمال غرب و به تدریج غرب سواحل دریای خزر باعث بارش برف و باران و در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز بارش‌های پراکنده می‌شود.

امروز برای بخش‌هایی از استان‌های کرمان، هرمزگان، نیمه جنوبی فارس، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی بارش پراکنده و وش باد شدید پیش بینی شده است. فردا در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز،‌ سواحل دریای خزر بارش برف و باران و وزش باد و در  استان‌های بوشهر،‌فارس، کرمان،‌خراسان جنوبی، حراسان شمالی، ارتفاعات شمالی هرمزگان و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
 
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز دوشنبه در نوار شمالی و ارتفاعات کرمان و روز سه شنبه در نوار شمالی کشور افزایش ابر و بارش پراکنده روی خواهد  داد. روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور در استان‌های واقع در جنوب غرب و به تدریج جنوب و غرب کشور افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعدوبر و وزش باد شدید و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می‌شود.
 
 انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1709732
ارسال نظر
نظرات