شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1399/12/02 شناسه خبر: 1709822
با حضور وزیر صمت صورت گرفت؛

افتتاح طرح توسعه یکی از بزرگترین واحدهای نخ در خاورمیانه/ ایجاد اشتغال برای ۲۰۰جوان یزدی

افتتاح طرح توسعه یکی از بزرگترین واحدهای نخ در خاورمیانه/ ایجاد اشتغال برای ۲۰۰جوان یزدی
طرح توسعه واحد تولیدی نخ اشکذر که بزرگترین واحد تولید نخ در خاورمیان است، دقایقی پیش با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت که صبح امروز به منظور افتتاح چهار طرح صنعتی در سفری دو روزه به استان یزد سفر کرده است صبح امروز در اولین برنامه خود طرح توسعه واحد تولیدی نخ را در شهرستان اشکذر استان یزد افتتاح کرد.

این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه ۱۶۶هزارتن انواع نخ پلی استر، دوک مقوایی، نخ فیلامنت را دارا بوده و برای ۲۰۰نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کره است.
 
با راه‌اندازی طرح توسعه این واحد تولیدی، گامی در تامین مواد اولیه واحدهای نساجی شامل پارچه مبلی، روفرشی والبسه ظریف در استان یزد و کشور برداشته خواهد شد.
 
در این واحد تولیدی ۲هزارو ۸۳۰میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته که باعث اشتغال ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۵۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم در سال شده و به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های نساجی خاورمیانه مطرح است.
 
به گزارش یزد رسا، وزیر صنعت، معدن و تجارت در این سفر دو روزه خود چهار طرح صنعتی و معدنی باسرمایه‌گذاری ۱۹۰۸میلیارد تومان را بهره‌برداری کرده و همچنین از مجتمع بزرگ صنعتی و معدنی "چادرملو" در اردکان و واحد گندله‌سازی این مجتمع و شرکت سنگ آهن مرکزی بافق بازدید خواهد کرد.
 
همچنین وزیر صمت در ادامه برنامه خود در جلسه دستگاه‌های نظارتی و کارگروه تسهیل در استانداری شرکت و با نماینده ولی فقیه در استان دیدار خواهد کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1709822
ارسال نظر
نظرات