شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1399/12/02 شناسه خبر: 1709941
سرپرست معاونت امور بازرگانی استان خبر داد؛

ذخیره‌سازی ۶۰۰ تن میوه در استان خراسان شمالی برای عرضه نوروزی

ذخیره‌سازی ۶۰۰ تن میوه در استان خراسان شمالی برای عرضه نوروزی
مهرداد داوودزاده گفت: سهم خراسان شمالی برای ذخیره سازی میوه برای عرضه نوروزی با قیمت تنظیم بازاری شامل ۲۰۰ تن سیب و ۴۰۰ تن پرتقال است که هم اکنون در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد داود زاده،سرپرست معاونت امور بازرگانی سازمان صمت خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: برای ذخیره سازی این میوه ها قراردادها با مباشران تامین میوه در استان منعقد شده اند که تا به کنون ذخیره سازی ۲۰۰ تن سیب در سردخانه های استان انجام شده است و ذخیره سازی ۴۰۰ تن پرتقال نیز انجام خواهد شد.

داود زاده گفت: توزیع این میوه ها از ۲۵ اسفند ماه آغاز می شود.

وی خاطر نشان کرد: قیمت این میوه ها در کارگروه تنظیم بازار کشور تعیین تکلیف خواهد شد و پس از آن قیمت نهایی عرضه میوه ذخیره سازی شده برای عرضه نوروزی در استان توسط کارگروه تنظیم بازار استان اعلام می شود.

وی همچنین درباره برگزاری نمایشگاه بهاره در استان نیز اعلام کرد: برگزاری این نمایشگاه به علت شیوع بیماری کرونا از دستور کار خارج شده است و هیچ نمایشگاهی در ماه جاری برگزار نمی شود.

سرپرست معاونت امور بازرگانی سازمان صمت خراسان شمالی گفت: فروشندگان کالا برای رفاه حال مردم در فصل جاری فروش فوق العاده و حراج را در اماکن فروش خود برگزار کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1709941
ارسال نظر
نظرات