شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:49 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710034
وزیر صمت خبرداد؛

انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی به زودی شروع می شود

انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی به زودی شروع می شود
وزیر صمت گفت: عملیات خط دوم انتقال اب خلیج فارس به فلات مرکزی به زودی به طول ۸۲۰کیلومتر شروع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزد رسا، علیرضا رزم حسینی در نشست تنظیم بازار استان یزد اظهار داشت: دشمنان این کشور نمیخواهند ایران کشوری قدرتمند ، قوی و مستقل باشد برای همین تمام سعی خود را به کارگرفته اند تامانع قوی شدن ایران شوند،اظهار داشت: شرط پیروزی و موفقیت در استان یزد و پیشرفت های امروز ، تعامل، همدلی و همکاری مسئولین است که توانسته اند باهمراهی هم برمشکلات غلبه کنند.

 
وی با بیان اینکه گذشتگان پیش بینی کرده بود آینده فلات مرکزی ایران از جمله یزد به علت کمبود آب با مشکل توسعه مواجه خواهد بود تصریح کرد: یکی از مهمترین اقدامات جمهوری اسلامی انتقال آب از عمق خلیج فارس و انتقال ان به طول ۸۲۰کیلومتر است که مراحل نهایی این اقدام بزرگ در حال انجام شدن است و به زودی آب خلیج فارس به یزد خواهد رسید.
 
رزم حسینی اداممه داد: هزینه اجرای این پروژه ۱۶هزار و۸۰۰میلیارد تومان می باشد و برای ۱۶هزار نفر اشتغال ایجاد میکند.
 
وی تصریح کرد:البته در طول تاریخ یزدی ها به تمام جهان اثبات کردند که میتوان با تلاش و پشتکار به پله های ترقی رسید وامروز یزد یکی از قطب های فولادی کشور است، مردمان سختکوش یزدی  خاک را شکافتند و با قناعت پیشگی واستواری به آب رسیده و از این آب تمام نیازهای خود را به خوبی برطرف کردند.
 
وی در ادامه به مسئولیت اجتماعی واحدهای صنعتی اشاره و خاطرنشان کرد:این مسئولیت یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی است که اگر به درستی به وقوع بپیوندد در هیچ روستایی بیکار وجود نخواهد داشت.
 
وزیر صمت در پایان با ببان اینکه کشور باید به رشد اقتصادی برسد گفت: کشوری که توانسته از وارد کننده سیمان،برق،فولاد و خیلی چیزهای دیگر درسال۵۷ به صادر کننده آنها در حال حاضر تبدیل شود حتما میتواند به رشد اقتصادی هم برسد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1710034
ارسال نظر
نظرات