شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:00 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710151
شهردار آلونی:

اقدامات اولیه جهت احداث آرامستان آلونی درحال انجام است

اقدامات اولیه جهت احداث آرامستان آلونی درحال انجام است
شهردار آلونی گفت: در زمینه آماده‌سازی آرامستان شهر اقدامات خوبی صورت گرفته و زمین به اندازه کافی مهیا شده است که درحال آماده‌سازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم کریم‌نژاد شهردار آلونی در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: شهرداری آلونی اقدامات متعددی با رویکردهای متفاوتی انجام داده است.

وی با اشاره به عبور جاده ترانزیتی از میان آلونی ادامه داد: این جاده راه ارتباطی شمال به جنوب است و روزانه بیش از ۳۰ هزار وسایل نقلیه سبک و سنگین از آن عبور می‌کند که باید اقداماتی درخصوص آن صورت می‌گرفت و این اقدامات هم به رونق بازار و هم به سهولت تردد کمک می‌کند. 
کریم‌نژاد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بحث زیباسازی، زیرسازی و آماده‌سازی کوچه‌های این شهر افزود: بخشی از کوچه‌ها آسفالت شده و بخشی دیگر هم تا قبل یا بعد از عید آسفالت خواهد شد.
 
شهردار آلونی ادامه داد: در زمینه آماده‌سازی آرامستان شهر اقدامات خوبی صورت گرفته و زمین به اندازه کافی مهیا شده است که درحال آماده‌سازی است. 
وی با اشاره به منابع درآمدی که نیاز شهر آلونی است یادآور شد: مجوزات لازم جهت احداث پارک جنگلی اخذ شده و درحال طی مراحل قانونی است، طرح‌های مربوط به ورودی و خروجی شهر پیگیری شده و امید است تا پایان سال با محوریت درآمدزایی، سیما و منظر شهر و خدمات مسافردر ورودی‌ها را به مردم داشته باشیم.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1710151
ارسال نظر
نظرات