شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:28 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710195
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد:

اوقاف به هیچ وجه موافق نامگذاری بازارچه صنایع دستی به نام صدرالعلما نیست

اوقاف به هیچ وجه موافق نامگذاری بازارچه صنایع دستی به نام صدرالعلما نیست
زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از هماهنگ نکردن شهرداری با سازمان اوقاف جهت نام گذاری این بازارچه و موافق نبودن اوقاف با این نام گذاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت السلام حسین زارع زاده در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در مورد حواشی نام گذاری بازارچه صدرالعلما یزد گفت: این بازارچه اصلا به صدرالعلما مرتبط نیست و زمین این بازارچه جز مستغلات شاهزاده فاضل است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود: مجموعه ای که در حال حاضر مرمت شده متعلق به شاهزاده فاضل است و هیچ ارتباطی با صدرالعلما ندارد. این زمین جزء مستغلات شاهزاده فاضل بوده است. خانه صدرالعلما و سه خانه خادمی شاهزاده فاضل مجموعه ای است که ما برای ساخت بازارچه با شهرداری یزد قرارداد منعقد کرده ایم.

وی ادامه داد: خانه صدرالعلما کلاٌ جدا و مستقل است و هنوز در فاز اول هیچ اقدامی در خانه صدرالعلما صورت نگرفته است.

زارع زاده اضافه کرد: شهرداری بابت موضوع نام گذاری این بازارچه هیچ هماهنگی با مجموعه اوقاف نکرده است و سازمان اوقاف هم به هیچ عنوان با این نام گذاری موافق نیست.

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در پایان گفت: اوقاف شهرستان یزد جهت اعتراض به نام گذاری این بازارچه طی نامه ای اعتراض خود را اعلام کرده است و قرار بر این بوده که این بازارچه به عنوان بازارچه صنایع دستی شاهزاده فاضل نام گذاری شود.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1710195
ارسال نظر
نظرات