شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710275
استاندار زنجان:

کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان در موعد مقرر برگزار می‌شود

کنگره ۳۵۳۵  شهید استان زنجان در موعد مقرر برگزار می‌شود
فتح‌الله حقیقی، استاندار زنجان گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان در موعد مقرر برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فتح‌الله حقیقی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: کمیته‌های کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان از چند ماه گذشته فعالیت‌های خود را آغاز کرده و در حال انجام وظایف خود هستند.

 
وی با اشاره به آغاز به کار دبیرخانه کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، بیان داشت: برای انسجام در فعالیت های کنگره فعالیت دبیرخانه دایمی است.
 
این مسئول بیان داشت: تاکنون فعالیت‌های مربوط به کنگره ۳۵۳۵  شهید استان زنجان انجام شده و این کنگره در موعد مقرر برگزار می‌شود.
 
استاندار زنجان با بیان اینکه در سه استان کشور کنگره را برگزار کرده و تجاربی از برگزاری این نوع کنگره‌ها دارم، خاطرنشان کرد: فرمانده سپاه استان زنجان نیز تجربه‌های خوبی در این زمینه دارند.
 
حقیقی از جمع‌آوری اطلاعات و تجارب کنگره‌های برگزار شده در کشور خبرداد و گفت: این تجارب تحلیل و نواقص حذف و قرار است با قوت بیشتری نسبت به کنگره‌های سایر استان‌ها، این کنگره در زنجان برگزار شود.
 
وی یادآور شد: مشکلات احتمالی کنگره‌های برگزار شده رفع و برنامه‌ریزی برای برگزاری مطلوب کنگره شهدای استان انجام می‌شود تا در وقت تعیین شده این کنگره برگزار شود.
 
این مسئول اجرای پروژه‌ها و برنامه‌های محرومیت‌زدائی را یکی از کارها و بخش‌های کنگره شهدای استان عنوان کرد و گفت: در بخش‌های مختلف تلاش می‌شود این کنگره به نحو مطلوبی برگزار شود.
 
استاندار زنجان از ورود خود به موضوع احداث باغ موزه دفاع مقدس استان زنجان خبرداد و گفت: تلاش می‌کنیم تا در این زمینه به نتایج مطلوب برسیم.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1710275
ارسال نظر
نظرات