شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710286
اول بودیمیر، بعد شایان

شکایت مصلح، پنجره بسته تر پرسپولیس!/ سرخ ها به دنبال توافق با طلبکاران کروات و ایرانی

شکایت مصلح، پنجره بسته تر پرسپولیس!/ سرخ ها به دنبال توافق با طلبکاران کروات و ایرانی
باشگاه پرسپولیس قصد دارد پرونده شکایت ماریو بودیمیر و شایان مصلح را خیلی زود فیصله دهد تا پنجره زمستانی سرخ ها باز شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در حالیکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بواسطه شکایت ماریو بودیمیر مهاجم کروات این تیم بسته شده، روز گذشته خبر آمد که پرونده بدهکاری و پنجره بسته تنها مربوط به پرونده بودیمیر نیست و با شکایت شایان مصلح مدافع سابق سرخ ها و فعلی سپاهان، ماجرایی جدید برای پرسپولیس ایجاد شده و حالا سرخپوشان دوباره با پنجره بسته روبه‌رو شده‌اند.

ماجرا از این قرار است که باشگاه پرسپولیس در تاریخ 9 بهمن به پرداخت مبلغ 500 میلیون تومان به شایان مصلح محکوم شد و در حکم صادر شده از سوی کمیته وضعیت آمده اگر ظرف 7 امروز از تاریخ ابلاغ رای به کمیته استیناف اعتراض نشود، رای مذکور قطعی می‌شود.

در رای حکم پرونده شکایت مصلح آمده اگر ظرف 10 روز این مبلغ پرداخت نشود پرسپولیس به بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی و پرداخت 25 درصد اصل مبلغ در حق فدراسیون فوتبال به عنوان جریمه محکوم خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس در این مهلت 7 روزه به رای کمیته وضعیت اعتراضی نکرد و البته در فرصت 10 روزه برای پرداخت طلب مصلح نتوانست پول را هم پرداخت کند تا این حکم قطعیت پیدا کند.

مدیران باشگاه پرسپولیس به شدت درگیر حل و فصل ماجرای پرونده بودیمیر هستند تا بتوانند پنجره خود را در آستانه نقل و انتقالات زمستانی باز کنند.

هرچند حکم بسته‌شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تاکنون از سوی فدراسیون فوتبال به سرخ‌پوشان ابلاغ نشده اما مدیران این باشگاه قصد دارند در روزهای آتی و نهایت تا پایان هفته جلسه‌ای با مصلح یا وکیل این بازیکن برگزار کرده و درباره نحوه پرداخت مبلغ مذکور به جمع‌بندی و توافق برسند تا دردسر دیگری در فصل نقل و انتقالات زمستانی گریبان پرسپولیس را نگیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1710286
ارسال نظر
نظرات