شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:50 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710287

مشکلات زمین جانبازان شهرکرد مرتفع می‌شود

مشکلات زمین جانبازان شهرکرد مرتفع می‌شود
شهردار شهرکرد گفت: حدود ۹۰ درصد مشکلات اراضی جانبازان رفع شده و تلاش برای نهایی‌شدن املاک ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد امروز در جلسه بررسی مشکلات زمین جانبازان با بیان اینکه در راستای حل مشکلات زمین‌های جانبازان، پیگیری و تلاش‌های زیادی توسط دستگاه‌ها انجام شده است و خوشبختانه امروز بخش عمده‌ی این مشکلات رفع شده است، اظهارداشت: شهرداری در چارچوب قانون و تا حد امکان تخفیفات لازم را برای جانبازان اعمال کرده است اما از طرفی باید حقوقات قانونی شهرداری نیز مدنظر باشد تا در آینده مشکلات برای شهرداری ایجاد نشود.

وی افزود: تغییر کاربری و عرصه تعیین شده در کمیسیون مورد تأیید شهرداری است و مالکیت حدود ۱۸ هزار مترمربع برای شهرداری مبنا قرار داده می‌شود و مکاتبات لازم با راه و شهرسازی انجام می‌شود.

فرهاد رئیسی رئیس شورای اسلامی شهرکرد در ادامه جلسه با بیان اینکه شهدا و جانبازان نیز برای ایجاد عدالت و جلوگیری از تبعیض در مقابل دشمن ایستادند، بیان کرد: امروز شهرداری مُر‍ّ قانون را سرلوحه کار خود قرار داده است و در چارچوب قوانین و مقررات عمل می‌کند تا عدالت به درستی اجرا شود.

وی با بیان اینکه باید حق و حقوق جانبازات سریعاً تعیین تکلیف شود، گفت: اگر موضوع مالکیت جانبازان با شهرداری است که باید سریعا اقدامات لازم درخصوص رفع این مشکل در چارچوب قانون انجام پذیرد در غیر این صورت جانبازان باید از طریق راه و شهرسازی پیگیری کنند.

مصطفی حیدری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهرکرد در ادامه جلسه خاطرنشان کرد: در جلسات گذشته تمامی جوانب و مشکلات بررسی شده و امروز جانبازان انتظار دارند که بعد از ۱۸ سال مشکلاتشان رفع شود.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در ادامه جلسه گفت: شهرداری تا حدامکان تخفیفات را اعمال نموده که جای تشکر دارد و سهم شهرداری نیز باید مشخص شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1710287
ارسال نظر
نظرات