شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710288
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس خبرداد

بررسی طرح شفافیت آراء نمایندگان در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس

بررسی طرح شفافیت آراء نمایندگان در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس
حجت‌الاسلام حسن شجاعی،نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی طرح شفافیت آراء نمایندگان را بررسی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: طرح شفافیت آراء نمایندگان در مجلس به تصویب رسیده است و در حال حاضر در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 
وی با بیان اینکه پس از بررسی کمیسیون آیین‌نامه داخلی این طرح دوباره به به صحن مجلس بر می‌گردد، افزود: اکثر نمایندگان به دنبال تصویب نهایی این طرح هستند.
 
نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: 100 درصد موافق اجرای قانون شفافیت آراء نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستم و به این طرح رای مثبت داده‌ام.
 
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر چه طرح شفافیت آرای نمایندگان شاید در کوتاه مدت عوارضی به دنبال داشته باشد، گفت: اما این طرح موجب بلوغ اجتماعی در سطح کشور می‌شود.
 
حجت‌الاسلام شجاعی خاطرنشان کرد: اجرای طرح شفافیت آرای نمایندگان جلوی رانت‌ها و فسادها را گرفته و موجب شفافیت در دارایی نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌شود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1710288
ارسال نظر
نظرات