شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710315
مهاجم استقلال اجازه تمرین نیافت؛

ادامه بحران در تمرینات استقلال و غضب محمود فکری/ آقایی هم رفتنی می‌شود؟!

ادامه بحران در تمرینات استقلال و غضب محمود فکری/ آقایی هم رفتنی می‌شود؟!
مهاجم جوان تیم استقلال مجدداً با تصمیم سرمربی آبی‌ها از تمرین منع شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز جمعه بود که سجاد آقایی مهاجم جوان تیم استقلال، زیر پست صفحه اینستاگرام رسمی باشگاه استقلال از عدم اطلاع‌رسانی این باشگاه در جهت تعیین زمان و محل تمرین شکایت داشته و این ناراحتی را با یک کامنت نشان داده بود.

این موضوع باعث شد تا حاشیه‌های زیادی در اردوی تیم استقلال شکل بگیرد و آقایی روبه‌روی کادرفنی آبی‌ها بایستد. پس از آن بود که این مهاجم جوان مدعی شد که از محمود فکری درخواست داشته تا با جدایی او موافقت کند اما سرمربی آبی‌ها در تصمیمی عجیب مدعی شده که اگر سجاد آقایی به تیم دیگری برود و در آن‌جا بدرخشد، هواداران استقلال او را مورد فشار و هجمه قرار می‌دهند که چرا نتوانسته از کیفیت بالای این مهاجم جوان نهایت استفاده را داشته باشد!

سجاد آقایی دیروز در محل تمرین تیم فوتبال استقلال حاضر شد اما سرمربی آبی‌پوشان به او اجازه تمرین نداد و او را در اختیار باشگاه گذاشت تا مسئولین درباره وضعیت‌اش تصمیم بگیرند. گویا آقایی امروز هم سر تمرین استقلال رفته منتهی فکری کماکان دل خوشی از این بازیکن ندارد و به او گفته که باشگاه باید تکلیفش را مشخص کند.

این موضوع در شرایطی است که مهدی قایدی هم برای ۶اُمین روز پیاپی از حضور در تمرینات تیم استقلال سرباز زده و شرایط حضورش در این تیم هنوز مشخص نیست. باید منتظر ماند و دید که محمود فکری با چه ترفندی می‌خواهد این بحران‌ها را مدیریت کند؛ او نشان داده که توانایی زیادی در حاشیه‌پردازی داشته و اصلاً بعید هم نیست که مجدداً تصمیم عجیب و غریبی از او سر بزند!

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1710315
ارسال نظر
نظرات