شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:45 منتشر شده در مورخ: 1399/12/04 شناسه خبر: 1710481
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی یزد خبر داد؛

آغاز عملیات اجرایی بیش از ۱۲۰۰ واحد مسکن ملی در استان یزد

آغاز عملیات اجرایی بیش از ۱۲۰۰ واحد مسکن ملی در استان یزد
احسان خواجه رضایی گفت: برای یک هزار و ۲۶۸ واحد مسکن ملی در استان تجهیز کارگاه و عملیات اجرایی آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان خواجه رضایی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ در خصوص آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در یزد گفت: با سه مرحله ثبت نام انجام شده برای طرح مسکن ملی و همچنین به احتساب آمار فرهنگیان متقاضی، ۲۲ هزار و ۲۶۵ نفر در استان یزد ثبت نام کردند که ۱۰ هزار و ۲۳۵ نفر واجد شرایط اولیه شناخته شدند.

وی ادامه داد: از مجموع ثبت نام شدگان ۱۰ هزار و ۱۷۷ نفر برای این طرح در استان به تایید نهایی رسیدند که برای ۷ هزار و ۷۶۲ نفر افتتاح حساب انجام شده و از این تعداد ۶ هزار و ۵۵۲ نفر اقدام به واریز وجه کرده‌اند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی یزد با اشاره به وضعیت انتخاب پروژه توسط متقاضیان این طرح عنوان کرد: در سطح استان یزد تا به امروز  ۲هزار و ۵۴۰ نفر از متقاضیان به پروژه‌ها متصل شدند و بقیه متقاضیان نیز به محض تامین زمین و طراحی به پروژه‌ها متصل خواهند شد.

خواجه رضایی با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان برای تمام متقاضیانی که افتتاح حساب صورت پذیرفته، موظف به تامین زمین است، گفت: ان شاءالله در شهر یزد تا ۲۰ اسفند ماه، اطلاع رسانی برای حدود دو هزار واحد به منظور انتخاب پروژه به متقاضیان انجام خواهد شد و مجموع کسانی که به پروژه‌ها متصل می‌شوند به بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در استان خواهد رسید.

وی در خصوص تسهیلات اختصاصی به طرح مسکن ملی افزود: مبلغ این وام ۱۰۰ میلیون تومان است و در طول دوران ساخت پروژه، با توجه به پیشرفت فیزیکی توسط بانک به پروژه تزریق و مابه التفاوت قیمت نهایی ساخت پروژه، در طول ساخت توسط متقاضیان بایستی پرداخت گردد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی یزد با اشاره به وضعیت عملیات اجرایی مسکن ملی در استان یزد گفت: برای یک هزار و ۲۶۸ واحد مسکن ملی در استان تجهیز کارگاه و عملیات اجرایی آغاز شده و ۴۰ واحد نیز به عنوان اولین پروژه طرح اقدام ملی مسکن کشور آماده افتتاح می‌باشد.

خواجه‌رضایی در خصوص تامین زمین برای مابقی متقاضیان افزود: بلوار مدرس و آزادشهر، دو منطقه ای است که همکاران ما در معاونت املاک و حقوقی در حال تامین زمین برای متقاضیان مسکن ملی هستند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1710481
ارسال نظر
نظرات