شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1399/12/04 شناسه خبر: 1710536
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در البرز:

۲ نفر از ۳ مبتلا به کرونای انگلیسی در البرز فوت کردند/ ۳۸ نفر در ۳ شهرستان قرنطینه ویژه شدند

۲ نفر از ۳ مبتلا به کرونای انگلیسی در البرز فوت کردند/ ۳۸ نفر در ۳ شهرستان قرنطینه ویژه شدند
نورمحمد فردی گفت: متاسفانه البرز هم گرفتار کرونای انگلیسی شده و از ۳ مبتلا به این ویروس تا کنون دو نفر فوت کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا در البرز امروز دوشنبه به قرنطینه ۳۸ نفر در شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد و اشتهارد اشاره کرد و گفت: عدم حضور در اماکن عمومی، استفاده از دو ماسک، بهداشت دست و رعایت فاصله اجتماعی مهم ترین توصیه ما به شهروندان است.

نورمحمد فردی با اشاره به اینکه از مردم درخواست می کنیم نسبت به گذشته درباره پروتکل های بهداشتی حساسیت بیشتری داشته باشند، افزود: با توجه به ایکه کرونای انگلیسی در ۸۰ کشور دنیا به ویژه ایران شناسایی شده است، متاسفانه البرز هم گرفتار این موضوع شده و از ۳ مبتلا به این ویروس تا کنون دو نفر فوت کرده اند.
 
وی هویت دو مبتلای فوت شده را یک ساکن آبیک قزوین و یک مسافر منجیل گیلان اعلام کرد و اظهار داشت: در حال حاضر محدودیت شرایط قرمز برای واحدهای صنفی رسته دو تا چهار در ساوجبلاغ، نظرآباد و اشتهارد اعمال شده است و از ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند کارمندان اداراتی که ارباب رجوع دارند با ظرفیت یک دوم و مابقی با ظرفیت یک سوم فعالیت می کنند.
 
فردی با اشاره به تعطیلی مدارس، دانشگاه ها، تالارهای پذیرایی و باشگاه های ورزشی، تصریح کرد: جلسات اداری با بیش از ۱۵ نفر و برپایی نمایشگاه های بهاره و حراجی ها ممنوع است، همچنین در صورت تداوم شرایط نگران کننده کنونی محدودیت های جدید در البرز اعمال می شود.
  
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا در البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: اگر مردم رعایت نکنند و وارد موج چهارم کرونا شویم، هیچ چاره ای جز بازگشت محدودیت‌ های سختگیرانه در ایام پایانی سال نداریم در نتیجه از مردم می خواهیم که ما را همراهی کنند.
 
 

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1710536
ارسال نظر
نظرات