شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1399/12/04 شناسه خبر: 1710553
دانا گزارش می‌دهد؛

رپرتاژ مشکوک رسانه اصلاح طلب برای رژیم جعلی صهیونیستی و واکسن انگلیسی

رپرتاژ مشکوک رسانه اصلاح طلب برای رژیم جعلی صهیونیستی و واکسن انگلیسی
سایت اصلاح‌طلب «عصر ایران» در اقدامی مشکوک، برخلاف گزارش‌های جهانی از وضعیت اسفبار کرونا در سرزمین‌های اشغالی و با نادیده گرفتن عوارض بالینی گسترده واکسن فایزر اقدام به انتشار یک رپرتاژ خبری مشکوک برای رژیم صهیونیستی و واکسن مضر انگلیسی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سایت اصلاح‌طلب «عصر ایران» در اقدامی مشکوک، برخلاف گزارش‌های جهانی از وضعیت اسفبار کرونا در سرزمین‌های اشغالی و با نادیده گرفتن عوارض بالینی گسترده واکسن فایزر اقدام به انتشار یک رپرتاژ خبری مشکوک برای رژیم صهیونیستی و واکسن مضر انگلیسی کرد.

این سایت که در شرایط مختلف نشان داده تعهدی به اخلاق حرفه ای رسانه ای و هنجارهای ملی و ‌مذهبی حاکم بر کشور  ندارد، این بار علاوه بر ادبیاتی که روح آن رژیم جعلی صهیونیستی را یک کشور رسمی قلمداد کرده است، جمعیت ۴ میلیونی یهودیان در میان جمعیت ۱۱ میلیون نفری فلسطین اشغالی را به خاطر تزریق واکسن تمجید می کند در حالی که رژیم صهیونیستی تا کنون تنها برای بخشی از جمعیت یهودیان اقدام به تزریق واکسن کرده و در یک آپارتاید نژادی جمعیت حدود ۷ میلیون نفری فلسطینی ها از هرگونه امکانات ابتدایی درمانی برای مواجهه با کرونا محروم هستند.
 
با سرچ کلید واژه اسرائیل در این سایت کاملا قابل تحلیل است که یک‌خط خبری ثابت این رسانه تلاش برای عادی سازی چهره منفور و جنایت کار اسرائیل در افکار عمومی ایران است.
 
احتمالا دستگاه های نظارتی و امنیتی می توانند با رصد و انتشار چنین تبلیغات رسانه ای برای رژیم کودک‌کش صهیونیستی و ریشه‌یابی آن قدم‌های مهمی در  راستای تحکیم امنیت ملی و‌ اشراف اطلاعاتی نسبت به رژیمی بردارند که در سالهای اخیر چندین با دست به اقدامات خراب کارانه و ترور در ایران زده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1710553
ارسال نظر
نظرات