شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1399/12/04 شناسه خبر: 1710659
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خبر داد

اختصاص ۱۰۴ هزار میلیارد تومان به بودجه عمرانی کشور

اختصاص ۱۰۴ هزار میلیارد تومان به بودجه عمرانی کشور
سید البرز حسینی، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: از کل بودجه 840 هزار میلیارد تومانی تنها 104 هزار میلیارد تومان به بودجه عمرانی اختصاص یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید البرز حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: بودجه سال 1400 دارای مشکلات ساختاری بسیاری بود که با پیشنهادات ارائه شده از سوی مجلس شورای اسلامی تا حدودی با اعمال تغییرات برطرف شد اما هنوز هم مطلوب مجلس نیست.

 
وی با بیان اینکه کمیسیون تلفیق تغییراتی را در بودجه سال 1400 داد، افزود: داشتن تراز منفی و اتکای بیش از اندازه به صادرات نفت از مهمترین مشکلات بودجه است اما امیدواریم با تغییرات اعمال شده برخی مشکلات حل شود.
 
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بودجه به تصویب رسیده نیز از نظر کسری تراز و عدم اتکای به صادرات نفت فاصله دارد که امیدواریم در سال آینده این مشکلات حل شود.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص مبلغ ناچیز برای بودجه عمرانی کشور، گفت: از کل بودجه 840 هزار میلیارد تومانی تنها 104 هزار میلیارد تومان به بودجه عمرانی اختصاص یافته است.
 
حسینی ادامه داد: برای اتمام پروژه‌های موجود عمرانی کشور بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با بودجه 1400 محقق نمی‌شود.
 
وی گفت: بودجه عمرانی کشوردر قیاس با بودجه جاری قابل اتکا نیست باید منابع درآمد جدیدی برای بودجه عمرانی دیده شود تا میزان بودجه عمرانی کشور افزایش یابد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1710659
ارسال نظر
نظرات