شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1399/12/04 شناسه خبر: 1710663
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج:

۳۰۰ تاکسی فرسوده پیکان در کرج فعال است/ ورود ۱۴ دستگاه اتوبوس بنز به ناوگان حمل و نقل عمومی

۳۰۰ تاکسی فرسوده پیکان در کرج فعال است/ ورود ۱۴ دستگاه اتوبوس بنز به ناوگان حمل و نقل عمومی
محمد یساولی گفت: در حال حاضر حدود ۳۰۰ تاکسی فرسوده پیکان در کرج فعال است و به ۴۲ مورد از آنها وام برای خرید تاکسی جدید تعلق می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج به اضافه شدن ۱۴ دستگاه اتوبوس بنز تا پایان سال ۹۹ به ناوگان اتوبوس‌رانی این کلانشهر اشاره کرد و گفت: با افزایش این تعداد اتوبوس زمان انتظار مردم برای تردد کاسته خواهد شد.

محمد یساولی با اشاره به اینکه از ۱۳ هزار تاکسی کرج ۵۰ درصد آنها فرسوده شده و بیش از ۱۰ سال عمر دارند، افزود: تفاهم نامه ای با بانک قرض الحسنه مهر ایرانیان منعقد شده است که بر اساس آن تاکسی ها می توانند وام ۶۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد دریافت کنند.
 
وی تاکسی های پیکان را به واسطه فرسودگی بیشتر برای اعطای وام در اولویت دانست و اظهار داشت: علاوه بر اعطای وام پیکان به مبلغ ۸ میلیون تومان خریداری می شود و رانندگان با تامین مابقی هزینه می توانند خودروی خود را نو کنند، به گونه ای که قریب به ۷۰ درصد مبلغ تاکسی جدید با کمک شهرداری تامین می شود.
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در خاتمه به تلاش برای افزایش مبلغ آورده شهرداری برای پرداخت تسهیلات اشاره کرد و تصریح کرد: در حال حاضر حدود ۳۰۰  تاکسی فرسوده پیکان در کرج فعال است که در گام اول به ۴۲ مورد از آنها وام تعلق می‌گیرد. 
 
 

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1710663
ارسال نظر
نظرات