شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/12/04 شناسه خبر: 1710742
مسئول گروه جهادی شهید برونسی در استان مرکزی خبر داد

توزیع ۶۲۰۰ نهال مثمر رایگان به نیت شهدای والامقام استان مرکزی

توزیع ۶۲۰۰ نهال مثمر رایگان به نیت شهدای والامقام استان مرکزی
حسینی گفت: قرارگاه جهادی نشا آفتاب با همت جهادگران بسیجی و مشارکت دستگاه های اجرایی و حمایت های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی تشکیل شده که بنا دارد به نیت شهدای والامقام استان مرکزی ۶۲۰۰ نهال مثمر را در سطح شهرستان های شازند، اراک و ساوه توزیع کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ سید عباس حسینی مسئول گروه جهادی شهید برونسی در استان مرکزی با اشاره به فعالیت های این گروه جهادی در آستانه روز درختکاری ، در جمع خبرنگاران گفت: کاشت درخت یکی از سنت های حسنه و نیکویی است که خوشبختانه در طی این سالها مردم کشور به آن اهتمام جدی دارند اما با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن قرار داریم توسعه فضای سبز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و البته این مسئله آثار و برکات بسیار دیگری برای مردم خواهد داشت.

حسینی اظهار کرد: همچنین توجه به مسئله درخت کاری و آبخیز داری علاوه بر اینکه زیبایی هایی به جامعه می دهد بسیار می تواند از جلوگیری ورود سیل به شهر اثرگذار باشد و این اقدام بسیار در مناطق روستایی اثرگذار است.

وی ادامه داد: در همین راستا گروه جهادی شهید برونسی استان مرکزی برای اولین بار در استان فعالیت های تخصصی جهادی در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست را شروع کرده که این فعالیت ها با توجه به آستانه روز درختکاری و فصل بهار قوت بیشتری به خود گرفته است.

مسئول گروه جهادی شهید برونسی در استان مرکزی گفت: قرارگاه جهادی نشا آفتاب در این راستا با همت جهادگران بسیجی و مشارکت دستگاه های اجرایی و حمایت های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی تشکیل شده که بنا داریم به نیت شهدای والامقام استان مرکزی ۶۲۰۰ نهال مثمر را در سطح شهرستان های شازند، اراک و ساوه توزیع کنیم که هر نهال به یاد یک شهید والامقام کاشته می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین اهدافی که در قرارگاه جهادی نشا آفتاب دنبال می کنیم راه اندازی نهضت مردمی و جهادی کاشت درختان مثمر بومی برای بهبود معیشت خانواده ها در قالب طرح توزیع رایگان نهال مثمر است که البته آثار و برکات و اهداف دیگری نیز در کنار آن دنبال خواهد شد.

حسینی خاطرنشان کرد: هدف گذاری برای توزیع ۶۲۰۰ نهال مثمر به شکل رایگان انجام شده که در طی روزهای آینده انجام می شود و امیدواریم با حمایت های دستگاه های متولی و خیرین بتوانیم در طی این یک ماه آینده تعداد قابل توجه دیگری انجام دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1710742
ارسال نظر
نظرات