شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:17 منتشر شده در مورخ: 1399/12/04 شناسه خبر: 1710815
موضع کاندیداهای شطرنج به وزارت ورزش ربطی ندارد

علی نژاد: در انتخابات هیات فوتبال تهران ورود نکردیم/ انتشار اظهارنظر و عکس در فضای مجازی تبعات زیادی دارد

علی نژاد: در انتخابات هیات فوتبال تهران ورود نکردیم/ انتشار اظهارنظر و عکس در فضای مجازی تبعات زیادی دارد
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران خودش به هیات فوتبال زمان انتخابات را اعلام کرده و ما ورودی در این ساختار نداشتیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فینال رقابتهای لیگ برتر شمشیربازی امروز برگزار شد تا تیم های برتر این رقابتها مشخص شوند. مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه این رقابتها اظهار داشت: امروز لیگ‌شمشیربازی سابر بعد از مدت‌ها که بچه‌ها نتوانستند مسابقه بدهند، به پایان رسید که فرصت خوبی برای محک زدن شرایط آمادگی بچه‌ها بود. شمشیربازی طی چندسال اخیر رشد خوبی داشته و وقتی از ریو تاکنون‌ نگاه‌ می‌کنم، وضعیت بهتری را شاهد هستیم. در ریو مجتبی عابدینی تا مرز مدال رفت و این‌بار با توجه به سهمیه تیمی و رشدمان می‌توانیم یک امید مدال در المپیک توکیو داشته باشیم.

وی افزود: حدود یک ماه‌پیش در جلسه ستاد مسئله سالن شمشیربازی مطرح شد و ما اعتقاد داریم که حق شمشیربازی یک سالن اختصاصی است. قرار شد آقای باقرزاده بررسی کند که سالن مناسب تعیین شود.

علی نژاد درباره نایب رئیسی اوجاقی در ووشو گفت: مدت‌ها قبل حکم نایب‌رئیسی حسین اوجاقی صادر شده و مشکلی نیست.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش درباره حواشی رخ داده در انتخابات شطرنج تاکید کرد: انتخابات شطرنج ثبت‌نام مجددش انجام شده و موضع کاندیداها به وزارت ورزش ربطی ندارد. جلسه تطبیق صلاحیت‌ها هم فردا برگزار می‌شود تا افراد تایید شده برای اقدامات بعدی به دستگاه‌های نظارتی ارسال شوند و مردود شده ها هم وارد بحث استیناف شوند. احتمالا سال آینده انتخابات برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حواشی مطرح شده پیرامون یکی از کاندیداها ادامه داد: اساسا یکی از موضوعات فضای مجازی این است که افراد بدون توجه به تبعات اظهارنظرها و انتشار عکس‌هایشان، اقداماتی انجام می‌دهند. حرفه‌ای‌های ما باید به این موضوع توجه‌کنند چرا که بار حقوقی دارد و آسیب‌ها تبعات زیادی خواهد داشت. به‌همه‌ می‌گویم دقت بکنند و برای خودشان گرفتاری نسازند.

علی نژاد در پاسخ به سئوال خبرنگار دانا درباره اتفاقات رخ داده در انتخابات هیات تهران گفت: حدود ۳ ماه پیش به فدراسیون فوتبال گفتیم که انتخابات هیات فوتبال استان تهران حتما تا پایان سال برگزار شود و در زمان دقیق آن دخالتی نداشتیم. اداره کل ورزش و جوانان استان تهران خودش به هیات فوتبال زمان انتخابات را اعلام کرده و ما ورودی در این ساختار نداشتیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره سرنوشت ساختمان نیمه کاره فدراسیون دوچرخه سواری بیان کرد: بنا داریم به فدراسیون دوچرخه سواری در ساخت ساختمان اداری کمک کنیم اما نحوه آن‌را بررسی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 


 

https://www.dana.ir/1710815
ارسال نظر
نظرات