شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1399/12/05 شناسه خبر: 1710888
استاندار مرکزی عنوان کرد:

ادعای مسئولان تراکتور درباره مساعدتم برای انتقال خطیبی به این تیم دروغ بزرگی است؛ از آنها شکایت می شود

ادعای مسئولان تراکتور درباره مساعدتم برای انتقال خطیبی به این تیم دروغ بزرگی است؛ از آنها شکایت می شود
آقازاده استاندار مرکزی ادعای مسئولان باشگاه تراکتور در همکاری وی به منظور انتقال خطیبی سرمربی آلومینیوم اراک به این تیم را دروغی بزرگ و شرم آور عنوان و بر پیگیری این موضوع تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛ رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم اراک شنبه شب با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود بصورت ناگهانی از این تیم خداحافظی کرد و تنها دقایقی بعد صفحه رسمی باشگاه تراکتور تبریز تصویری از تفاهم مسئولین این باشگاه با سرمربی آلومینیوم را منتشر کرد.

در متنی که باشگاه تراکتور به همراه این تصویر منتشر کرده بود آمده است: « دکتر رحیمی معاون ورزشی هلدینگ تراکتور پس از برگزاری جلسه با رسول خطیبی طرفین به توافق نهایی دست یافتند؛ باشگاه تراکتور از حُسن همکاری استاندار استان مرکزی و آقای سعید عباسی، مدیرعامل اسبق تراکتور و مدیرعامل فعلی باشگاه آلومینیوم اراک کمال تشکر و قدردانی را دارد.»

حالا اما چند روز پس از اعلام این خبر و حواشی پس از آن سید علی آقازاده استاندار مرکزی که باشگاه تراکتور از همکاری وی در جدایی خطیبی تشکر کرده است طی توییتی ضمن تکذیب این موضوع نوشت: « به رغم علاقه ای که به رسول خطیبی داشته و دارم اما ایشان بدون هیچ اطلاع و هماهنگی تیم را رها کرد و رفت در حالی که با آلومینیوم همچنان قرار داد دارد؛ نکته جالب اینکه یکی از مسئولان تراکتور دیروز گفته ما در انتقال رسول خان به تراکتور مساعدت کردیم!!! که دروغ بزرگ و شرم آوری هست. به همین دلیل گفتم از آنها شکایت کرده و تا انتها نیز پیگیری کنند.»

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1710888
ارسال نظر
نظرات