شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 09:43 منتشر شده در مورخ: 1399/12/05 شناسه خبر: 1710907
رییس پلیس راه خوزستان:

محدودیت‌های کرونایی تا ۱۵ اسفندماه ادامه دارد/ از سفرهای غیرضروری خودداری کنید

محدودیت‌های کرونایی تا ۱۵ اسفندماه ادامه دارد/ از سفرهای غیرضروری خودداری کنید
رییس پلیس راه خوزستان گفت: از روز سه شنبه محدودیت‌ها با جدیت بیشتری در استان خوزستان اجرایی و تمام خودروها برابر قانون و طبق وضعیت شهرستان ها جریمه می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، سرهنگ رضا دولتشاهی دوشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی از شبکه خوزستان اظهار داشت: از بیست و پنجم بهمن ماه طرح محدودیت‌های کرونایی در استان خوزستان آغاز شد و بر اساس آن در شهرهای قرمز و نارنجی پلاک های غیر بومی حق ورود و پلاک های بومی حق خروج از شهرستان را ندارند.

وی افزود: در این مدت به تذکر شفاهی اکتفا شد و از ورود خودروها جلوگیری شد ولی با توجه به حساسیت به وجود آمده و وخیم تر شدن اوضاع اعمال قانون با شدت بیشتری ادامه دارد.

رییس پلیس راه خوزستان گفت: از روز سه شنبه محدودیت‌ها با جدیت بیشتری در استان خوزستان اجرایی می شوندلذا از مردم تقاضا می شوداز سفرهای غیرضروری خودداری کنند چرا که از این پس هیچ گونه مجوزی مگر در موارد خاص صادر نمی شود و تمام خودروها برابر قانون و طبق وضعیت شهرستان ها جریمه می شوند.

وی بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز خوزستان، باید محدودیت ها را با شدت اجرا کنیم تا وضعیت بهتری در استان حاکم شود و از مردم تقاضا می شوددر این مدت همکاری لازم را با ماموران داشته باشند.

دولتشاهی عنوان کرد: محدودیت های کرونایی تا ۱۵ اسفندماه ادامه دارندو تداوم آن به تصمیم ستاد مدیریت کرونای خوزستان بستگی دارد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1710907
ارسال نظر
نظرات