شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1399/12/05 شناسه خبر: 1711032

تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان مناطق زلزله زده سی‌سخت

تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان مناطق زلزله زده سی‌سخت
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای از تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان شهرستان سی‌سخت و محدوده آن که در اثر زلزله دچار آسیب شده‌اند، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی دراطلاعیه ای اعلام کرد به منظور همدردی با مشمولان و خانواده های آنان درمنطقه زلزله زده سی سخت و محدوده آنان ،تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای این دسته از عزیزان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکراست،کلیه مشمولان اعزامی اسفند ماه سال 99 شهرستان سی سخت که در اثر زلزله دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده اند،می توانند در صورت تمایل و ارائه درخواست، تاریخ اعزام به خدمت خود را تا اردیبهشت ماه 1400 تمدید کنند.

گفتنی است،در صورتی که این عزیزان امکان مراجعه برای ثبت درخواست را ندارند، مدت غیبت آنان تا اردیبهشت ماه 1400 توجیه می شود.

در این اطلاعیه آمده استاین مشمولان می توانند درخواست های خود را به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) یا وظیفه عمومی شهرستان یا استان محل سکونت خود ارائه کنند و پیگیری لازم را به عمل آورند.

شایان ذکراست مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711032
ارسال نظر
نظرات