شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 20:06 منتشر شده در مورخ: 1399/12/05 شناسه خبر: 1711179
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان:

رکورد تست تشخیص کرونا در خوزستان شکسته شد/ احتمال ادامه محدودیت‌ها تا شب عید

رکورد تست تشخیص کرونا در خوزستان شکسته شد/ احتمال ادامه محدودیت‌ها تا شب عید
فرهاد ابول نژادیان گفت: امروز درخوزستان 10 هزار تست تشخیص بیماری کرونا از مراجعین به مراکز بهداشتی، درمانی و آزمایشگاه های سیار انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، فرهاد ابول نژادیان سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان امروز ظهر در جلسه ستاد مقابله با کرونا در استان گفت: یکی از سیاست های اصلی برای مهار زنجیره انتقال ویروس،بیماریابی فعال است تا بتوانیم بیماران را به سرعت شناسایی و از جامعه جدا کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به ادامه تشدید روند بیماریابی افزود: امروز درخوزستان 10 هزار تست تشخیص بیماری کرونا از مراجعین به مراکز بهداشتی، درمانی و آزمایشگاه های سیار انجام شد.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: روند بیماریابی را باهمت کارکنان پرتلاش بهداشتی دانشگاه ادامه می دهیم و از افرادی که نتیجه آزمایششان مثبت می شود تقاضا می کنیم برای انتقال ندادن ویروس به اطرافیانشان سریع خود را قرنطینه و در صورت بروز علائم حتما به مراکز درمانی مراجعه کنند.

ابول نژادیان بیان کرد: احتمال ادامه محدودیت‌ها در استان تا شب عید در صورت تداوم روند فعلی کرونا وجود دارد از این رو باید تلاش کنیم این موج را قبل از عید مهار کنیم.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به استقرار آزمایشگاه ملکولی در مرز‌های استان برای انجام آزمایش مسافران به کشور به زودی راه اندازی می شود،افزود: بدین ترتیب تلاش می‌شود که دیگر نمونه‌ها را از کشور همسایه نگیریم و هر کسی که بخواهد به کشور وارد شود، در نقطه صفر مرزی تست شود.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1711179
ارسال نظر
نظرات