شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711256

بهره‌گیری از موضوعات نوین؛ فرصتی برای سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی

بهره‌گیری از موضوعات نوین؛ فرصتی برای سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی
رئیس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بهره‌گیری از موضوعات نوین در بخش کشاورزی براساس اولویت می‌تواند زمینه برای تبلیغ و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این بخش را فراهم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عطاالله ابراهیمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ بر اهمیت نقش و جایگاه رسانه در معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بخش کشاورزی و افزایش آگاهی و آموزش بهره برداران در این بخش تاکید کرد.
 
عطالله ابراهیمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به ظرفیت رسانه ملی در امر آموزش به جامعه مخاطب بخش کشاورزی اظهار داشت: صداوسیما در ارائه برنامه‌های جهادکشاورزی می تواند در امرآموزش های ترویجی برای کشاورزان نقش اساسی ایفا نماید.
 
ابراهیمی افزود: بهره گیری از موضوعات نوین در بخش کشاورزی براساس اولویت می تواند زمینه برای تبلیغ و معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری در این بخش را فراهم کند.
 
وی به ضروریت تغییر هرم سنی در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: با استفاده از رسانه ملی و ظرفیت های فضای مجازی می توان هرم سنی بخش کشاورزی را تغییر داد و باعث ورود ایده‌های نو و تزریق نیروی جوان و خلاق به این بخش شد.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان اینکه هدف عمده ساخت و تولید برنامه های حوزه کشاورزی در شبکه های تلویزیونی باید انتقال دانش فنی به کشاورزان باشد اظهار داشت: با تغییر قالب ها و بهره گیری از روش های نوین در رسانه ملی تاثیر آن در بخش کشاورزی نمایان می شود.
 
ابراهیمی به تاثیر رسانه در توسعه و اشتغال زایی بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: با هدفمند کردن برنامه‌ها، انتقال یافته های تحقیقاتی و تولید محتوای نوین در بخش کشاورزی در قالب های مختلف مانند مستند، آموزشی و ... نه تنها دانش‌آموختگان رشته کشاورزی بلکه سایر جوانان را به سمت فعالیت در عرصه کشاورزی هدایت می شوند.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711256
ارسال نظر
نظرات