شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711291
عضو شورای شهر تبریز:

تسامحی با سهل‌انگاران متروی تبریز نداریم/ باید حافظ منافع مردم بود

تسامحی با سهل‌انگاران متروی تبریز نداریم/ باید حافظ منافع مردم بود
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز وعده داد: در جلسات بحث های کارشناسی صورت می گیرد؛ با هیچکس مسامحه نخواهیم کرد و با کسی هم تعارف نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سونیا اندیش عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص پیگیری علت حادثه متروی تبریز اظهار داشت: بنده و اعضای کمیسیون عمران به شدت پیگیر این حادثه هستیم و جلسات مکرری در این رابطه برگزار کرده ایم.

وی افزود: درخواست داده ایم از طریق قانون با مسببین حادثه و کسانی که سهل انگاری یا کوتاهی کرده اند چه در حوزه طراحی، چه مهندسی، چه راهبری و بهره برداری و هر بخشی که به نوعی در این قضیه مقصر بوده اند، بدون مسامحه برخورد شود تا اولا خسارت شدیدی که به شهر و ناوگان شهری وارد شده است جبران شود و دوما هم این درس عبرتی برای همگان شود تا جلوی بروز اینگونه حوادث گرفته شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز تاکید کرد: کسانی که در هر مقام و منصبی، بی مبالاتی و بی مسئولیتی و سهل انگاری کرده اند، باید به سزای اعمال خود برسند.

وی گفت: بنده به عنوان رئیس کمیسیون عمران شورای شهر و از طرف همه اعضای شورای شهر، به مردم قول می دهم که این قضیه پیگیری و بررسی خواهد شد.

اندیش اضافه کرد: برای تکمیل گزارش این حادثه، باید کمیته حوادث و سوانح، و گروه های کارشناسی از تهران و مشهد تشریف بیاورند؛ اگر ببینیم گزارش این چند بخش با یکدیگر تطابق ندارد، مثلا گزارش سازمان قطار شهری با گزارش سازمان بهره برداری مترو منطبق نیستند و نمی توانند به یک نتیجه و گزارش واحد برسند، قطعا حل و فصل این مسئله را  به شورای عالی سوانح ارجاع خواهیم داد.

وی در پایان گفت: در جلسات بحث های کارشناسی صورت می گیرد و بی برو برگرد با هیچکس مسامحه نخواهیم کرد و با کسی هم تعارف نداریم و عقد اخوت نبسته ایم و باید حافظ منافع مردم و بیت المال باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711291
ارسال نظر
نظرات