شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711300
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:

مهم‌ترین راهبرد گروه‌های جهادی تلاش برای فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق عدالت است

مهم‌ترین راهبرد گروه‌های جهادی تلاش برای فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق عدالت است
محترمی گفت: امروز مهمترین راهبرد گروه‌های جهادی تلاش برای فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق پیشرفت و عدالت است که عرصه‌ها و ابعاد بسیار گسترده‌ای برای آنها فراهم و نقش‌آفرینی می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه امروز به برکت وجود فرهنگی دینی و انقلابی در کشور نهادهای انقلابی در خدمت صادقانه و بی منت به مردم پیشگام هستند و این برگرفته از این است که مردم را ولی‌نعمت خود می‌دانند و خود را همواره وام دار مردم می پندارند و لذا از هیچ فرصتی برای خدمت کوتاهی نمی کنند.

محترمی اظهار کرد: جمله ای مقام معظم رهبری با این عنوان دارند که ما جز کار جهادی و انقلابی نمی توانیم کشور را به سامان برسانیم و این باید یک راهبرد برای همه ما باشد که خوشبختانه امروز به برکت وجود مسئولین جهادی در نهادهای انقلابی در حال تحقق این مسئله هستیم.

وی ادامه داد: امروز آنچیزی که برای آبادانی و انجام اقدامات اثرگذار نیاز است همگانی کردن گفتمان جهادی و گسترش حضور خود مردم و خصوصاً جوانان در عرصه فعالیت‌های جهادی است که خوشبختانه این راهبرد را امروز در بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی،ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سایر نهادهای دیگر به‌وضوح قابل‌مشاهده است.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: الگوی کار جهادی الگوی دفاع مقدس است و به‌وضوح می‌بینیم فضایی که در اردوهای جهادی و کارهای جهاد گونه حاکم است فضایی شبیه به جبهه و شب‌های عملیات است که رزمندگان صادقانه و بی‌منت برای کسب دستاوردهای ارزشمند تلاش می‌کنند.

محترمی افزود: امروز بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی برای رفع مشکلات و محرومیت‌ها دست در دست یکدیگر داده‌اند و پنجه در پنجه فقر در حال مبارزه هستند که خوشبختانه نتیجه و آثار و برکات آن را به‌وضوح مشاهده می‌کنیم.

وی گفت: شیوع بیماری کرونا ابعاد دیگری از خدمات و اقدامات مؤثر نهادهای انقلابی را به رخ جامعه کشاند و ثابت کرد نهادهای انقلابی همچون سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سایرین در هر شرایطی کنار مردم هستند و خدمت‌رسانی به مردم تعطیل‌بردار نیست.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: خوشبختانه به برکت هم‌افزایی‌ها و مشارکت‌های سازنده نهادهای انقلابی نهضت‌ها و پویش‌هایی سازنده‌ای برای مقابله جدی و کاهش آسیب‌های بیماری در سطح کشور انجام دادند که نمونه آن راه افتادن نهضت کمک مؤمنانه بود که صحنه‌هایی زیبا از حماسه‌آفرینی مواسات و همدلی را رقم زد.

محترمی اظهار کرد: استان مرکزی در شرایط کرونایی به همت هم افزایی ها و تعاملات سازنده مسئولین و حمایت های نهادهای انقلابی همچون سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی اقدامات اثر گذاری در راستای خدمت به مردم در همه ابعاد انجام داد و نتایج خوبی به ارمغان آورد.

وی اضافه کرد: گروه های جهادی بسیج سازندگی از همان ابتدای شیوع بیماری خدمت به مردم و ولی نعمتان را بیش از گذشته با قوت ادامه دادند و علاوه بر اقدامات سازنده در راستای مبارزه، مقابله و کاهش آسیب های بیماری کرونا خدمت به محرومین نیز انجام می شود.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: امروز مهمترین راهبرد گروه های جهادی تلاش برای فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق پیشرفت و عدالت است که عرصه ها و ابعاد بسیار گسترده ای برای آنها فراهم و نقش آفرینی می کنند.

محترمی ادامه داد: از مهمترین نهادهایی که در طی این یک سال اخیر همراه با بسیج سازندگی برای خدمت به محرومان گام به گام حرکت می کردند و تلاش های مستمر داشتند بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی بود که حمایت های بسیاری از اقدامات بسیج سازندگی انجام دادند.

وی افزود: در همین راستا مسئولین ارشد استان که خود پرچم دار حمایت از محرومان و ولی نعمتان هستند از اقدامات اثرگذار و تلاش های ارزشمند این دو نهاد انقلابی و مسئولین جهادی آنها آقای مهندس پرویز فتاح و آقای مهندس محسن منصوری تشکر و قدردانی می نمایند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خاطرنشان کرد: امروز یکی از مهمترین دستاوردهای کارها و اقدامات جهادی در کشور کادر سازی برای آینده انقلاب است و خوشبختانه امروز گروه های جهادی زمینه ساز تربیت مدیران و کارگزارانی دلسوز برای ایران اسلامی را فراهم کرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711300
ارسال نظر
نظرات