شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:37 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711316
فرمانده نیروی انتظامی نهاوند خبر داد؛

کاهش ۱۰۰ درصدی جرائم اینترنتی از ابتدای سال تا امروز/کشف یک‌تن انواع مواد مخدر در نهاوند

کاهش ۱۰۰ درصدی جرائم اینترنتی از ابتدای سال تا امروز/کشف یک‌تن انواع مواد مخدر در نهاوند
سرهنگ احمد ساکی گفت: از ابتدای سال تا امروز با تلاش پلیس شهرستان نهاوند یک‌تن انواع مواد مخدر کشف و چندین باند قاچاق متلاشی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، سرهنگ احمد ساکی، فرمانده نیروی انتظامی نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: در 11 ماه سال جاری خادمین مردم در نیروی انتظامی نهاوند با تلاش شبانه‌روزی عملکرد خوبی در بخش‌های مختلف داشتند.

وی به حوزه سرقت اشاره کرد و اظهار داشت: در بخش وقوع سرقت کاهش یک‌درصدی و در کشف سرقت افزایش 32 درصدی را داشتیم.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند با اشاره به دغدغه شهروندان در خصوص سرقت منزل افزود: در بخش کشف سرقت خانگی افزایش 70 درصدی داشتیم و در این مدت 500 نفر سارق دستگیرشده‌اند.

وی گفت: با توجه به افزایش خریدهای نوروزی از شهروندان درخواست داریم حتی‌المقدور از کارت‌بانکی استفاده کنند و پول نقد به همراه نداشته باشند تا احتمال سرقت در مکان‌های شلوغ کاهش یابد.

ساکی بیان داشت: در حوزه دستگیری خرده‌فروشان و معتادان در شهرستان حدود 30 درصد افزایش داشتیم.

وی ادامه داد: از ابتدای سال تا امروز حدود یک‌تن کشفیات انواع مخدر داشتیم و چندین باند متلاشی شدند و این میزان کشفیات در سال‌های گذشته در نهاوند بی‌سابقه بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: در این بخش 33 درصد افزایش کشفیات داشتیم که این امنیت مدیون مشارکت‌های مردم و شهروندان عزیز است.

وی به عملکرد خوب پلیس فتا اشاره کرد و بیان داشت: در مدت 11 ماهه کاهش 100 درصدی جرائم اینترنتی را در شهرستان داشتیم که نشان‌دهنده فعالیت خوب و مؤثر پلیس فتا شهرستان و استان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711316
ارسال نظر
نظرات