شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711333
فرمانده سپاه امام رضا(ع):

ورود سپاه برای رفع معضلات دهستان‌های محروم حاشیه شهر مشهد

ورود سپاه برای رفع معضلات دهستان‌های محروم حاشیه شهر مشهد
سردار نظری ضمن اشاره به مشکلات دهستان‌هایی با محرومیت ضریب ۸ در حاشیه شهر مشهد گفت: این محرومیت‌ها موضوعات متعددی را از جمله مسائل امنیتی، اشتغال و فرهنگی را شامل می شود و بدیهی است باید با حمایت‌های مردمی ورود کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) صبح امروز در آیین رونمایی و بهره‌برداری از ۵۵۳۱ پروژه عمرانی اقتصاد مقاومتی و بیش از ۱۱ میلیون نفر خدمت‌رسانی در حاشیه شهر مشهد و مناطق کم‌برخوردار خراسان رضوی اظهار کرد: بر اساس وضعیت کشور و رسالت سپاه با توجه به مشکلات ناشی از مسائل اقتصادی و کرونا و اتفاقات در سطح کشور و باتوجه به وضعیت حواشی شهرها در مشهد تکلیف داریم که به همکاری و کمک رسانی دستگاه های متولی اقدام کنیم تا معضلات را کاهش دهیم.

وی افزود: همه اقدامات سپاه مبتنی بر حضور مردمی است و به شدت مرهون امدادها و حضور گسترده مردم در همه مباحث هستیم و لذا هر جا مردم باشند خیرات و برکات خواهد داشت.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: در ارتباط با جمع آوری و هدایت کمک های مردم در همه بخش ها و همچنین در مجاری دستگاه های مربوطه اگر کاری انجام دادیم در محور دستگاه های متولی بوده است و از مردم، قرارگاه مواسات و جمع آوری کمک ها با هدایت نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان دستگاه ها تشکر و قدردانی داریم.

وی ضمن اشاره به معضلات و مشکلات و دهستان هایی با محرومیت ضریب ۷ و ۸ در حاشیه شهر مشهد افزود: این محرومیت ها موضوعات متعددی را از جمله مسائل امنیتی، اشتغال و فرهنگی شامل می شود و بدیهی است باید با حمایت های مردمی ورود کنیم.

سردار نظری با بیان اینکه  از سال گذشته که اقدامات شروع شده آمار و ارقام مشخص است تصریح کرد: محله اسماعیل آباد در حاشیه شهر مشهد به عنوان محله الگویی انتخاب شده که بتوانیم همه فعالیت ها را در این محله پیاده سازی کنیم و خدمات را به مردم ارائه دهیم  و از این محله به سایر نقاط حاشیه شهر مشهد انتشار یابد.

وی افزود: پیرامون توجه به مسائل محله اسماعیل آباد از شهرداری و شورای شهر و فرمانداری تقدیر داریم و قطعا تلاش دسته جمعی مسئولان برای مردم و جامعه خیرات و برکات خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1711333
ارسال نظر
نظرات