شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711375
دریادار فدوی:

انقلاب اسلامی امروز مقتدر و بالنده پیش می‌رود/ در عرصه پزشکی در لبه تکنولوژی دنیا قرار داریم

انقلاب اسلامی امروز مقتدر و بالنده پیش می‌رود/ در عرصه پزشکی در لبه تکنولوژی دنیا قرار داریم
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برغم تمامی توطئه‌ها و فشارهای همه‌جانبه دشمنان، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دریادار پاسدار علی فدوی در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام اظهار کرد: برغم تمامی توطئه‌ها و فشارهای همه‌جانبه دشمنان طی ۴ دهه اخیر علیه انقلاب اسلامی، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می‌رود.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی ملت ایران و تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی به تکالیف خود عمل کرده‌اند و با وجود توانمندی‌های مادی جبهه کفر و دشمنان، نتایج و دستاوردهای عظیمی برای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است.

فدوی با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های حوزه درمان در کشورمان اظهار کرد: امروز قابلیت‌های حوزه درمان و امداد ظرفیتی اطمینان‌بخش را برای تمامی تلاشگران در عرصه‌های مختلف فراهم کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مقایسه کشته‌شدگان در جنگ‌های دنیا با آمار شهدای والامقام دفاع مقدس بیانگر لطف و رحمت الهی و مجاهدت‌های ایثارگرانه تلاشگران عرصه امداد و درمان در جبهه‌ها بود که با کمترین زمان مجروحان مورد رسیدگی قرار می‌گرفتند و بحمدالله این ظرفیت‌های مطلوب روز به روز رشد و ارتقا یافته است.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز وضعیت سلامت، پزشکی و درمان ما قابل مقایسه با گذشته نیست، گفت: امروز در عرصه پزشکی تخصصی در لبه تکنولوژی دنیا قرار داریم و تمامی امور تخصصی پزشکی در کشورمان وجود دارد و خدمات ارزشمندی در تمامی حوزه‌ها به ملت ایران ارائه می‌شود.

فدوی ادامه داد: مدعیان علم و تکنولوژی در اوضاع جدید با چالش‌های زیادی مواجه شده‌اند و رسانه‌های آنها تصاویری از رهاسازی بیماران را منتشر کرده‌اند اما با وجود تمامی کاستی‌ها و مشکلات رسیدگی به وضع بیماران در شرایط کرونایی در کشورمان به نحو مطلوبی صورت می‌پذیرد و این مهم مرهون مجاهدت کادر درمان و سیستم مدیریت و همراهی مردم است.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروز در تمامی حوزه‌ها بیش از ۴۰ سال تجربه اندوخته‌ایم و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ما در تمامی حوزه‌ها از قبیل حوزه سلامت، درمان و پزشکی رشد و پیشرفت چشمگیری نسبت به اوایل پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس یافته است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1711375
ارسال نظر
نظرات