شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:03 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711379
مشاور امور بانوان و خانواده شهردار گرگان خبر داد؛

برگزاری همایش مشق بندگی در شهرداری گرگان/ تشریح اقدامات انجام‌شده در حوزه بانوان شهرداری

برگزاری همایش مشق بندگی در شهرداری گرگان/ تشریح اقدامات انجام‌شده در حوزه بانوان شهرداری
مشاور امور بانوان و خانواده شهردار گرگان از برگزاری همایش مشق بندگی به‌مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) در شهرداری گرگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه رضایی صبح امروز به خبرنگار گلستان ما گفت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر و آغاز ماه سراسر نور رجب، همایش مشق بندگی، همایش جشن تکلیف فرزندان کارکنان شهرداری گرگان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این همایش امروز چهارشنبه 6 اسفندماه جاری در سالن همایش‌های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با رعایت دستورات بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار خواهد شد.

مشاور امور بانوان و خانواده شهردار گرگان تصریح کرد: در این همایش به صورت نمادین تعدادی از فرزندان کارکنان شهرداری گرگان حاضر خواهند بود و جشن تکلیف برای این عزیزان برگزار می‌شود.

رضایی همچنین با اشاره به سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز مادر و روز زن گفت: جشن تکریم بانوان شاغل در مجموعه شهرداری گرگان با عنوان «مادر؛ آرامِ جان» نیز توسط امور بانوان شهرداری برگزار شد.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌های ارزشمندی که به همت کارکنان شهرداری اجرا می‌شود «پویش مهر فاطمی» است که بر اساس آن کمک‌های نقدی واریز شده به 135 بانوی سرپرست خانوار که پیشتر عملیات شناسایی آنها انجام شده است، اهدا خواهد شد.

رضایی در ادامه به ویژه برنامه «بانوی نور» اشاره کرد و گفت: یکی از کارهای خوبی که انجام شد این بود که از بانوانی که طی دو سال اخیر موفق به حفظ کل قرآن کریم شده اند و همچنین فرزندان کارکنان سادات که «فاطمه» نام دارند تجلیل کردیم.

مشاور شهردار گرگان اضافه کرد: به‌مناسبت سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، ویژه برنامه‌های شعرخوانی شاعران آیینی استان با عنوان «عصر شعر مادران انتظار» و کاشت نهال و نصب پلاک یادمان شهدای گرگان را با حضور مادران، همسران و خانواده شهدا در تپه نورالشهدا برگزار شد.

گفتنی است از زمان حضور دکتر دادبود در شهرداری گرگان نگاهی ویژه ای به امورات حوزه زنان و بانوان در شهر انجام شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711379
ارسال نظر
نظرات