شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711387
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان:

مراودات مالی نهادهای مدنی استان گلستان شفاف باشد

مراودات مالی نهادهای مدنی استان گلستان شفاف باشد
احسان مکتبی گفت : به دنبال شفاف سازی مراودات مالی نهادهای مدنی تحت حمایت دولت هستیم تا شائبه استفاده‌های اقتصادی خاص را از بین ببریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، احسان مکتبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان امروز در نشست ویدئو کنفرانسی با معاون علمی، فرهنگی معاون اول رئیس جمهور شرکت کرد.

مکتبی که در جمع تعدادی از هنرمندان و فعالان مدنی استان گلستان صحبت می کرد، اظهار داشت: شبکه سازی اجتماعی ابزار نیرومندی برای هم افزایی، گسترش و تعمیق فعالیت سازمانهای مردم نهاد است.

وی افزود: یکی از چشم اندازهای میان مدت ما تجمیع و ایجاد نظم مبتنی بر قرارداد در سمن ها و راه اندازی اتحادیه نهادهای مدنی گلستان در مسیر توسعه است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان در تشریح دیگر اقدامات فرهنگی اجتماعی استان به طرح مجمع هماهنگی مشارکتهای مردمی در کرونا اشاره کرد.

مکتبی در ادامه گریزی هم به حواشی اقتصادی برخی سازمان های مردم نهاد زد و ادامه داد: علاوه بر اینها به دنبال شفاف سازی مراودات مالی نهادهای مدنی تحت حمایت دولت هستیم.

وی تاکید کرد: این کار باعث می شود تا شائبه استفاده‌های اقتصادی خاص را از بین ببریم و ذهن شهروندان را نسبت به عملکرد این نهادها شفافتر نماییم.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1711387
ارسال نظر
نظرات