شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711395
استاندار یزد:

می‌توان به‌جای دستگاه‌های ترویج‌دهنده نماز از افراد اثرگذار تجلیل کرد

می‌توان به‌جای دستگاه‌های ترویج‌دهنده نماز از افراد اثرگذار تجلیل کرد
طالبی استاندار یزد گفت: امیدوارم روزی برسد باید به‌جای دستگاه‌های ترویج‌دهنده نماز از افراد اثرگذار در این زمینه تجلیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدعلی طالبی صبح امروز در اجلاس استانی نماز در یزد که با حضور مسئولان استان در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد با اشاره به اینکه در حوزه نماز دچار خلأ برنامه هستیم، گفت: ما در بحث ترویج فرهنگ نماز و بعضی از اولویت‌های که باید دنبال کنیم نیازمند تغییر نگاه هستیم.

استاندار یزد اضافه کرد: به نظر می‌رسد ارزیابی جامعی از شرایطی که در حوزه‌های مختلف به جهت پرداخت به موضوع نماز نیاز است داشته باشیم که در کدام حوزه‌ها و موضوعات ترویج فرهنگ نماز نیازمند کار بیشتر هستیم.

وی با بیان اینکه در این ارزیابی باید نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد، افزود: اگر با این اولویت‌بندی سراغ حوزه‌های مختلف برویم، فکر می‌کنم متمرکز شدن روی ادارات و سازمان‌ها اولویت چندم ما باشد و به نظر می‌رسد که نسل جدید و جوان نیازمند کار به مراتب بیشتری در حوزه نماز هستند. اگر عمق کاری که باید در این حوزه انجام شود را در نظر بگیریم شاید نیاز باشد دور بعضی از حوزه‌ها را خط بکشیم و در حوزه نسل جدید کارهایی را انجام دهیم که تأثیر آن را در کوتاه مدت در استان مشاهده کنیم.

طالبی با بیان اینکه در حوزه ترویج فرهنگ نماز اگر بار و کار اصلی را بر دوش آموزش‌وپرورش یا دانشگاه‌ها بگذاریم بازهم نقص وجود دارد، گفت: با توجه به حجم کار معلمین و اساتید دانشگاه‌ها و میزان فعالیتی که باید در حوزه ترویج فرهنگ نماز در مدارس و دانشگاه‌ها انجام داد، اگر این بار بر دوش این دو مجموعه گذاشته شود شاید نتوانند به‌خوبی درزمینهٔ ترویج فرهنگ نماز فعالیت کنند.

استاندار یزد افزود: امیدوارم روزی برسد که به‌جای تقدیر از دستگاه‌های ترویج‌دهنده نماز از انسان، سمن‌ها و افرادی تجلیل کنیم که با عشق و علاقه پای در میدان نماز گذاشته و کارهای اثربخشی را انجام داده‌اند.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/1711395
ارسال نظر
نظرات