شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711430
دادستان بیله سوار:

برخورد قانونی با نانوایان متخلف در بیله سوار/ کیفت نان باید ارتقاء یابد

برخورد قانونی با نانوایان متخلف در بیله سوار/ کیفت نان باید ارتقاء یابد
محسن اناری گفت: پیرو گزارشات واصله مبنی بر تخلفات صورت گرفته از سوی برخی از نانوایی های بیله سوار و ایجاد نارضایتی در بین مردم، اقدامات لازم در راستای ارتقاء کیفیت نان در شهرستان انجام گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن اناری در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما ، اظهار داشت: پیرو گزارشات واصله مبنی بر تخلفات صورت گرفته از سوی برخی از نانوایی های این شهرستان و ایجاد نارضایتی در بین مردم، سریعا با ایجاد هماهنگی های لازم با ادارات و نهادهای نظارتی اقدامات لازم در راستای ارتقاء کیفیت نان در شهرستان بیله سوار انجام گرفته است.

وی افزود: در بازرسی های بعمل آمده از نانوایی های این شهرستان مشاهده گردیده که متأسفانه  مواردی از تخلفات از جمله توزیع خارج از شبکه آرد در حدود ۲/۵ تن ، کم فروشی ، تعطیلی خودسرانه ، عدم رعایت اصول بهداشتی و عدم کیفیت نان صورت گرفته که  اقدامات لازم جهت برخورد با متخلفان در این حوزه حال انجام می باشد.

دادستان بیله سوار اظهار داشت: هم چنین برخی از نانوایان سطح این شهرستان در چند روز اخیر با بارش اندکی برف خودسرانه اقدام به تعطیلی نانوایی و سرگردانی و نارضایتی مردم شده بودند که این نانوایی ها هم شناسایی شده  و پرونده در خصوص تخلف آنان تشکیل شده است.

وی تاکید کرد: نظارت و بازرسی ها به صورت مستمر و سرزده ادامه داشته و با هرگونه تخلف در این خصوص به شدت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/م

 

https://www.dana.ir/1711430
ارسال نظر
نظرات