شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1399/12/06 شناسه خبر: 1711440
مسئول بسیج سازندگی شهرستان فاروج:

خدمت به مردم ماموریت اصلی بسیج سازندگی است

خدمت به مردم ماموریت اصلی بسیج سازندگی است
عبدالله جوانمرد گفت: خدمات‌رسانی به مردم، محرومیت‌زدایی، حمایت از طرح‌های اقتصاد مقاومتی و رسیدگی به حوادث غیرمترقبه از ماموریت اصلی بسیج سازندگی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله جوانمرد، مسئول بسیج سازندگی شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار عصراترک در فاروج گفت: بسیج سازندگی خدمت مومنانه را به ماموریتی در راستای محرومیت زدایی و مردمی کردن اقتصاد تبدیل کرده است.

وی هدف دشمنان در جنگ اقتصادی و تحریم‌ها را ناامید کردن مردم در حوزه اقتصادی دانست و افزود: نسخه شفابخش مقابله با ترفند دشمن، خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی، اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در مناطق با توجه به ظرفیت‌های مناطق روستایی و محروم است.

جوانمرد گفت: هم‌افزایی و بهره‌گیری از ظرفیت همه اقشار و دستگاه‌های اجرایی  یکی دیگر از اهداف اصلی بسیج سازندگی است.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان فاروج گفت: پرداخت وام‌های مختلف به مردم در راستای اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های بسیج سازندگی است.

وی افزود: تلاش ما این است برای تکمیل زنجیره تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان ، قطب های صنایع تبدیلی را ایجاد و این حلقه گمشده را در سطح روستاهای مولد نیز فراهم کنیم.

جوانمرد گفت: تعداد زیادی پرونده تشکیل و به استان معرفی شده تا در راستای اقتصاد مقاومتی و جهش تولید با پرداخت 15 میلیارد ریال تسهیلات جهشی در بخش تولید و کار آفرینی شهرستان رخ دهد.

وی طرح‌ اردوهای جهادی بسیج سازندگی را اثر بخش دانست و بیان کرد: در مجموعه بسیج سازندگی، جوانان مومن و جهادی برای مردم محروم و اقشار نیازمند خدمت می‌کنند.

جوانمرد اظهار داشت: در بحث ترمیم ابنیه مساجد و منازل مسکونی محرومین هم با کمک برخی نهادها  و بهره گیری از ظرفیت گسترده گروه های جهادی اقدامات خوبی در شهرستان صورت گرفته است.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان فاروج با اشاره به اثرات بسیار خوب طرح کمک مومنانه اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون حدود 7هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در سطح شهرستان فاروج توزیع شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711440
ارسال نظر
نظرات