شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1399/12/07 شناسه خبر: 1711604
سرپرست شهرداری اراک خبر داد

برگزاری جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز در اراک

برگزاری جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز در اراک
سرپرست شهرداری اراک از برگزاری جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز خبر داد و گفت: این نخستین بار است که سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، جشنواره ملی موسیقی را برگزار می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیاتیان سرپرست شهرداری اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ از برگزاری جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز خبر داد و گفت: این نخستین بار است که سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، جشنواره ملی موسیقی را برگزار می‌کند.

وی با اشاره به مقررات این جشنواره ملی بیان کرد: علاقه‌مندان و هنرمندان می‌توانند تنها یک اثر تکنوازی در قالب یک قطعه فیلم حداقل به مدت ۳ و حداکثر ۵ دقیقه با حجم حداکثر ۵۰ مگابایت به همراه نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت و مشخصات قطعه خود به آدرس navafarak@gmail.com و یا شماره واتساپ ۰۹۰۳۶۴۷۲۴۹۶ ارسال نمایند.

بیاتیان اضافه کرد: فایل های تصویری ضبط‌شده توسط گوشی همراه به‌صورت افقی به‌صورت خام و بدون افکت صدایی تهیه و ارسال گردد و تکنولوژی موسیقی ایرانی صرفاً با سازهای تار، سه تار، سنتور، قانون، کمانچه، نی، دف، تنبک، عود، تنبور، دوتار، ویلن، پیانو، و صرفاً در حیطه فرهنگ اصیل ایرانی باشد.

وی با اشاره به اینکه حق نشر کلیه آثار منتخب جشنواره موسیقی نوای نوروز با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک است، ادامه داد: رعایت پوشش اسلامی بانوان جهت تهیه کلیپ ارسالی الزامی است، فایل های غیر تصویری در این جشنواره پذیرفته نیست و در ابتدای هر قطعه هنرمند باید نسبت به معرفی خود و شهر محل سکونت اقدام نماید.

سرپرست شهرداری کلانشهر اراک آخرین مهلت ارسال آثار را ۲۲ اسفند سال جاری دانست و بیان کرد: این جشنواره در رده سنی ۱۳ تا ۲۵ سال و ۲۶ سال به بالا برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره ملی به همت شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در پایان به برگزیدگان این جشنواره ملی لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدایایی نقدی اهدا می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1711604
ارسال نظر
نظرات