برنامه کامل نمایش فیلمهای هجدهمین جشنواره فیلم تصویر منتشر شد.[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمایش فیلمهای هجدهمین جشنواره فیلم تصویر از امروز، پنجشنبه هفتم اسفندماه آغاز میشود و این آثار در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران به نمایش درمیآیند.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
برنامه کامل نمایش فیلمهای این دوره از جشنواره فیلم تصویر شامل «جوانان زیر ۲۵ سال» و «جشنواره جشنوارهها» به شرح زیر است:
پنجشنبه ۷ اسفندماه ۱۳۹۹
, پنجشنبه ۷ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۸
,
نمایش مالتیمدیا «ایران ما» و پروژههای منتخب سال
جمعه ۸ اسفندماه ۱۳۹۹
, جمعه ۸ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۶
,هشت میلیمتری/ کارگردان: میثم پیرعلی/ ۱۵ دقیقه
,نان و کوچه پنجاه سال بعد/ کارگردان: مازیار چشمه علایی/ ۱۲ دقیقه
,همین نزدیکیها/ کارگردان: سام ارجمندی/ ۵ دقیقه
,خزنده/ کارگردان: حسین مهرزاد/ ۲۱ دقیقه
,برانازا- برادری از خشکیها/ کارگردان: علیخان اسدی، رسول داوری/ ۳۰ دقیقه
,(بهترین کارگردانی فیلم مستند کوتاه از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,سئانس دوم/ ساعت ۱۸
,سال صفر/ کارگردان: عبدالکریم سعادتفر/ ۹ دقیقه
,ماهر/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۲۹ دقیقه
,قطعه ۱۹/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۵۰ دقیقه
,
(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
شنبه ۹ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم
یکشنبه ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹
, یکشنبه ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,بیتیمار/ کارگردان: سحر جعفریزاد/ ۸ دقیقه
,روزهای تاریک/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۱ دقیقه
,عروسک چوبی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۶ دقیقه
,غار/ کارگردان: علیرضا بخشی استوار/ ۳۶ دقیقه
,انتخاب/ کارگردان: منصوره رادفر/ ۴۰ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,اجباری/ کارگردان: جواد خورشا/ ۱۵ دقیقه
,سرباز شماره صفر/ کارگردان: محمد سلیمی راد/ ۷۰ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,ناهید/ کارگردان: صمد علیزاده ۱۳دقیقه
,( بهترین فیلمنامه از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,تنگ نای / کارگردان: جواد یقموری و مهدی امینی/ ۷۵ دقیقه
,(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینماحقیقت)
,,
دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹
, دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,گرگ/ کارگردان: سیاوش زندی قشقایی/ ۱۵ دقیقه
,بچه خرسها هم گریه میکنند/ کارگردان: مسلم آقاکوچکزاده/ ۴ دقیقه
,حیات/ کارگردان: مسلم آقاکوچک زاده/ ۲ دقیقه
,گوسفندان ما را خواهند بلعید/ کارگردان: مصطفی رستمپور/ عاطفه رضایان/ ۱۱ دقیقه
,قلب سگی/ کارگردان: سجاد مسجدی/ ۶۸ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,هفت سال ده روز کم/ کارگردان: حمید نوری/ ۱۴ دقیقه
,کاداسیل/ کارگردان: مصطفی غلامی/ ۸۵ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,آداپت/ کارگردان کمال کچوئیان/ ۱۵ دقیقه
,(بهترین کارگردانی فیلم تجربی از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,پسقله/ کارگردان: مجید شیدا / ۷۲ دقیقه
,(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
سهشنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۹
, سهشنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,از پنجره/ کارگردان: مهدی کاظمی/ ۱۰ دقیقه
,من باد تابلو/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۷ دقیقه
,ساختن، خراب کردن/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۴ دقیقه
,درخود مانده/ کارگردان: یاسمن عشقی/ ۳۰ دقیقه
,نفسگیر/ کارگردان: علی کرمی/ ۳۵ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,استارلت/ کارگردان: جواد حکمی/ ۱۴ دقیقه
,قزل قیه/ کارگردان: سیامک مختاری/ ۷۷ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,سفیدپوش کارگردان: رضا فهیمی / ۲۰دقیقه
,(جایزه بزرگ جشنواره در بخش بینالملل از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,آنسینز/ کارگردان: شهاب آب روشن / ۸ دقیقه
,(بهترین فیلم در بخش کووید- ۱۹ از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,هوبره / کارگردان: مصطفی گندمکار و سوگل مرادی/ ۶۸دقیقه
,(بهترین تدوین از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
چهارشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹
, چهارشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
,ذن/ کارگردان: محمدرضا گلپور/ ۱۲ دقیقه
,یاسمن/ کارگردان: سارا بشیری/ ۱۰ دقیقه
,کرچک/ کارگردان: ماهان طالبیان-فریماه بهرامی راد/ ۱۸ دقیقه
,عواطف حیوانی/ کارگردان: محمدحسین کریمی/ ۲۸ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
,تاخیر/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۱۲ دقیقه
,رادیکال/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۶ دقیقه
,طغیان/ کارگردان: سینا الیاسیزاده/ ۱۰ دقیقه
,دیوار ابریشم/ کارگردان: میثم منیعی، میلاد رضایی/ ۵۰ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,آتش سرخ/ کارگردان: مونا عبدالله شاهی/ ۱۳دقیقه
,(بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,انیمیشن ایرانی / کارگردان: مهرداد شیخان/ ۸۵دقیقه
,(بهترین پژوهش از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹
, پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
,شیوع/ کارگردان: میثم مرادی/ ۱۳ دقیقه
,زندگی با سایه/ کارگردان: محسن رضایی/ ۶ دقیقه
,ناخواسته/ کارگردان: محمدجوادضیغمی/ ۱۰ دقیقه
,سرخ مِثِ تَش/ کارگردان: علیرضا سهولی/ ۱۵ دقیقه
,حاج ابوالقاسم قناد و پسران/ کارگردان: مهرداد خاکی/ ۲۴ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
,ورطه/ کارگردان: الناز قنبری/ ۱۱ دقیقه
,آن بالا/ کارگردان: رعنا صفی یاری/ ۱۸ دقیقه
,آلما/ کارگردان: امیرحسین طالشی/ ۲۰ دقیقه
,تأخیر/ کارگردان: نیما سیاوش/ ۲۲ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,هجده هزارپا/ کارگردان: مهدی شامحمدی/ ۷۳ دقیقه
,( تندیس طلایی شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
جمعه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹
, جمعه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
,سودا/ کارگردان: مبینا سامیزاده/ ۱۰ دقیقه
,پدرکشتگی/ کارگردان: سینا رضایی/ ۳ دقیقه
,ویروسی دیگر/ کارگردان: آنوشا مقدمپور/ ۱۵ دقیقه
,حصار/ کارگردان: علی مهرعلیزاده/ ۱۹ دقیقه
,پرنده مرده/ کارگردان: میثم احمدیپویا/ ۲۳ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
,میرا/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ ۱۳ دقیقه
,چند دقیقه زیر صفر/ کارگردان: هیراد آذرنگ/ ۷ دقیقه
,هیرودو/ کارگردان: سروش باغبانی/ ۱۰ دقیقه
,برای بار دوم/ کارگردان: لیلا اخباری/ ۱۹ دقیقه
,اسب سفید بالدار/ کارگردان: مهیار ماندگار/ ۲۰ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,چشم ایرانی/ کارگردان: ساسان فلاح فر/ ۹۰ دقیقه
,(جایزه ویژه سرباز وطن از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم
,یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۹
,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,شب بخیر ملیکا/ کارگردان: البرز پورصیاد/ ۱۵ دقیقه
,نگاه سرد/ کارگردان: مازیار قلمی/ ۷۰ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,دیگر نه/ کارگردان: سمیرا حاج حیدری/ ۱۳ دقیقه
,گوشزد/ کارگردان: مهدی کشتکار/ ۲ دقیقه
,مجموعه ویدئو آرت/ کارگردان: عاطفه معصومی/ ۲ دقیقه
,روزگار بیثبات/ کارگردان: سام چگینی/ ۵ دقیقه
,عذاب فرشتگان/ کارگردان: سام چگینی/ ۶ دقیقه
,درباره پدر، درباره مرگ/ کارگردان: فرهاد بهبهانی/ ۱۵ دقیقه
,فریاد بلوط/ کارگردان: محسن سخا/ ۴۰ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,جبرئیل/ کارگردان: یوسف کارگر ۱۹/ دقیقه
,(بهترین فیلمبرداری از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,کل فاطمه / کارگردان: مهدی زمانپور کیاسری/ ۵۴ دقیقه
,(بهترین کارگردانی فیلم مستند نیمه بلند و جایزه بهترین فیلمبرداری از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۹
, دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,اتاق نور/ کارگردان: پویا عاقلی زاده/ ۱۴ دقیقه
,مویه/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۲ دقیقه
,اتصال/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۳ دقیقه
,۷۰ درصد/ کارگردان: سپیده خداکرمی/ ۴ دقیقه
,هلنا/ کارگردان: سیدامیر سجادی/ ۴ دقیقه
,شوربختی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه
,اتاق آبی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه
,هم مسیر با آب/ کارگردان: بهنام تاجمیر ریاحی/ ۲۷ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,محاق/ کارگردان: کیوان عدالتی فرد/ ۱۳ دقیقه
,بگو مرد من/ کارگردان: محمد میرعلیاکبری/ ۱۵ دقیقه
,لیبیدو/ کارگردان: سعید دشتی/ ۱۶ دقیقه
,برادر سیم،خواهر زر/ کارگردان: علی مقامی/ ۵۸ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,زیر این چتر باران میبارد/ کارگردان: کتایون جهانگیری/ ۸۰ دقیقه
,(جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
سهشنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۹
, سهشنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,لاجوردی/ کارگردان: مانا پاکسرشت/ ۹ دقیقه
,من ایرنیام/ کارگردان: علیرضا کاویانراد/ ۹ دقیقه
,من به نرگس قول دادم/ کارگردان: پیام جعفری/ ۲۲ دقیقه
,دست به داران/ کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی/ ۲۸ دقیقه
,من نگه دار جمالی/ کارگردان: شهربانو ثابت سروستانی/ ۳۰ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,سها/ کارگردان: محمد برزوییپور/ ۱۵ دقیقه
,باغ فردوس/ کارگردان: بیژن عرب عامری/ ۱۹ دقیقه
,بیپدر/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۹ دقیقه
,خون صلح/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۵۶ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,فرزندان خونیار/ کارگردان: آرمان قلی پور دشتکی ۳۰ دقیقه
,(بهترین کارگردانی فیلم مستند و بهترین تدوین از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,آنجا سپیدهدم/ کارگردان: محسن جهانی و هاشم مسعودی/ ۷۱ دقیقه
,(جایزه ویژه هیأت داوران بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹
, چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,این سو، آن سو/ کارگردان: لیدا فضلی/ ۹ دقیقه
,ملاقات آخر/ کارگردان: محمدمهدی فکریان/ ۶ دقیقه
,عابر/ کارگردان: بهزاد شاهینپور/ ۷ دقیقه
,سراج/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۶ دقیقه
,نازگل/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۲۳ دقیقه
,سید جواد/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۴۳ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,خودکار قرمز/ کارگردان: محمد عباسی/ ۷ دقیقه
,زندگی/ کارگردان: محمد عباسی ،محمدرضا بحرانی/ ۱ دقیقه
,داللی/ کارگردان: سهیل بابایی/ ۳ دقیقه
,جهش/ کارگردان: مهناز شفیعی/ ۳دقیقه
,ماهَکان/ کارگردان: حسام حسینی و عباس حسینزاده/ ۱۷ دقیقه
,صدام کن مامان/ کارگردان: بهاره رهنما/ ۶۰ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,چلچلای سفری / کارگردان: حسن جعفری / ۴۵ دقیقه
,تندیس نقرهای شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت
,ف – الف/ کارگردان: فرشاد اکتسابی/ ۶۳ دقیقه
,جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت
,,
پنجشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۹
, پنجشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,درخت دریا/ کارگردان: میثم شاه بابایی/ ۸دقیقه
,حکایت سفر تنهایی/ کارگردان: علیرضا قاسم خان/ ۲۵ دقیقه
,میبرد تا به کجا/ کارگردان/ پیروز کلانتری/ ۶۱ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,نمایش ۱۰ فیلم برتر پروژه ی کرونا و من( انجمن مستند سازان سینمای ایران)/ ۹۰ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,راه ناتمام «اصغر قندچی»/ کارگردان: مصطفی رزاقکریمی/ ۴۳ دقیقه
,(جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,بر سر خاک / کارگردان: محسن خانجهانی/ ۶۴دقیقه
,(جایزه ویژه هیأت داوران از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
جمعه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۹
, جمعه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,تا مقصد فاصله دارید/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۵ دقیقه
,بار/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۹ دقیقه
,باور/ کارگردان: محمد مستوفی/ ۹ دقیقه
,اشانتیون/ کارگردان: نشاط باقری/ ۲۱ دقیقه
,همیشه هیچکس نیست/ کارگردان: منصور عزیزی/ ۲۵ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,ماه گل/ کارگردان: ستاره سرداری/ ۱۵ دقیقه
,درختی که بود، درختی که هست/ کارگردان: مینا زیوری/ ۴ دقیقه
,فخر عکاسی ایران(فخرالدین فخرالدینی)/ کارگردان: فرین روحانیان/۷۰ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,ایساتیس/ کارگردان: علیرضا دهقان/ ۷۵ دقیقه
,(جایزه ویژه دبیر جشنواره و تندیس و لوح افتخار از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
شنبه ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم
, شنبه ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم,یکشنبه ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۹
,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,سکوت، نام مردگان محفوظ است./ کارگردان: خشایار علینیا، رضا صورتی/ ۱۰ دقیقه
,خ-ا-ن-ه/ کارگردان: محمود حسینیپناه/ ۲۵ دقیقه
,میراث فراموشی/ کارگردان: خشایار حضرتیوند/ ۵۲ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,یوشید/ کارگردان: سحر خوش چشمان/ ۱۶ دقیقه
,بدون عنوان/ کارگردان: یلدا ابتهاج/ ۴ دقیقه
,بدون عنوان ۱۹/ کارگردان/ ابراهیم عرببیگی/ ۷ دقیقه
,۵ویدئو آرت/ کارگردان/ ابراهیم عرببیگی/ ۸ دقیقه
,راز/ کارگردان: داریوش گرگوند/ ۷ دقیقه
,خَراش/ کارگردان: مجید امینی/ ۱۱ دقیقه
,نقاشیهای دیواری پنجکنت/ کارگردان: عباس علی عزتی/ ۴۸ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,کاک ئیرج / کارگردان: جمشید فرجوند فردا/ ۲۰ دقیقه
,(بهترین فیلم مستند بخش بینالملل از سی و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران)
,گزارش رمادی/ کارگردان: علیمحمد ذوالفقاری/ ۷۳ دقیقه
,(تندیس برنز شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,,
دوشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹
, دوشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹,سئانس اول/ ساعت ۱۴
,روزگار بلور/ کارگردان: امیر فرضالهی/ ۸۹ دقیقه
,سئانس دوم/ ساعت ۱۶
,سینما رکس/ کارگردان: میترا مهتریان، صادق دهقان/ ۹۵ دقیقه
,سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنوارهها)
,جاهای خالی پر شود / کارگردان: عطیه زارع آرندی/ ۷۲ دقیقه
,(بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند و جایزه بهترین فیلم مستند از چهاردهمین جشنواره بینالمللی سینما حقیقت)
,انتهای پیام/
]
ارسال دیدگاه