شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1399/12/07 شناسه خبر: 1711645
معاون آزادراه‌های قرارگاه خاتم الانبیا(ص):

آزادراه «غدیر» عامل کاهش ترافیک استان‌های تهران، البرز و قزوین می‌شود

آزادراه «غدیر» عامل کاهش ترافیک استان‌های تهران، البرز و قزوین می‌شود
بابک لارتی؛معاون آزادراه‌های قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: اجرای این آزادراه بزرگ بزرگ ملی موجب کاهش ترافیک در استان‌های تهران، البرز و قزوین خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح‌قزوین، بابک لارتی ظهر امروز پنجشنبه در آیین افتتاح آزدراه ملی غدیر (آبیک-چرمشهر) اظهار کرد: آزادراه ملی غدیر موقعیت ارتباطی کشور در سطح منطقه را ارتقا می‌بخشد و موجب کاهش ترافیک آزادراه تهران - کرج و قزوین می‌شود.


وی افزود: علاوه بر طراحی و ساخت این آزادراه، تامین ۷۰ درصد اعتبار این پروژه بزرگ و ملی نیز برعهده قرارگاه خاتم بوده است، اجرای این طرح بزرگ ملی موجب کاهش ترافیک در استان‌های تهران، البرز و قزوین خواهد شد.

معاون آزادراه‌های قرارگاه خاتم الانبیاء بیان کرد: قرارگاه خاتم در ساخت این طرح بزرگ ملی از توان چهار موسسه و ۳۰ پیمانکار طی چهار سال بهره مند شد و ۲ هزار مهندس و نیروی کار به همراه یک‌هزار دستگاه تجهیزات راهسازی در احداث این طرح مشارکت داشتند.

استفاده از ۲تن آسفالت


وی گفت: در این طرح بیش از ۲ میلیون تن آسفالت استفاده و ۷۶۰ هزار مترمکعب بتن ریزی شده است، آزاد راه ملی غدیر چهار قطعه ترافیکی دارد و مجموعه شبکه عیدی به ملت است.

این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: از این آزادراه می توان به عنوان پل جدید ارتباطی بین غرب به شرق کشور یاد کرد که می‌تواند علاوه بر کاهش ترافیک در استان‌های تهران، البرز، مرکزی و قزوین موجب کاهش زمان سفر نیز بشود. انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711645
ارسال نظر
نظرات