شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1399/12/07 شناسه خبر: 1711701
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس؛

استنکاف دولت از اقدام راهبردی مجلس به قوه قضائیه ارجاع شد/ آقایان ۷ سال مشکلات مردم را به برجام گره زدند

استنکاف دولت از اقدام راهبردی مجلس به قوه قضائیه ارجاع شد/ آقایان ۷ سال مشکلات مردم را به برجام گره زدند
علی حدادی گفت: در طرح اقدام راهبردی مجلس اعلام کرده بودیم استنکاف از این قانون به قوه قضائیه ارجاع داده می شود زیرا حفظ منافع ملی کشور بر عهده دولتمردان و مجلس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی امروز پنج شنبه همزمان با سالروز میلاد علی (ع) در دیدار با طلاب گفت: جبهه حق امروز با پرچم داری و سکان داری مقام معظم رهبری حرکت درخشانی را در پیش گرفته است و دسیسه ها و تهدیدهای سخت، نیمه سخت و نرم که دشمنان انقلاب اسلامی داشته اند را خنثی کرده است.

علی حدادی با اشاره به اینکه وظیفه ما در گام دوم انقلاب اسلامی، انگیزه الهی و نگاه جامع بر ظرفیت های داخل کشور اعم از معنوی، اقتصادی و سرمایه انسانی است، افزود: امروز رویکرد نگاه به داخل با تفکر روحیه انقلابی و جهادی، حرکت خود را با شتاب و دقت به رهبری امام خامنه ای در پیش گرفته است.
 
وی اظهار داشت: تاکنون به تشکیل دولت اسلامی که هدف اصلی انقلاب اسلامی است نرسیده ایم و پس از دولت اسلامی و ساختار سازی باید به سمت تمدن نوین اسلامی برای بستر سازی حکومت جهانی نیاز به روشنگری و بصیرت افزایی و انسجام تفکر ولایی و وحدت کلمه داریم.
 
حدادی با اشاره به اینکه انگیزه الهی و وحدت کلمه دو مولفه موثر در پیروزی انقلاب بود و امروز تمام استکبار به این دو مولفه ای که امام (ره) ان را شرط استمرار انقلاب دانست هجمه وارد می کند، تصریح کرد: باورمندی رمز پیروزی ایران در دفاع مقدس و ناکامی استکبار با تخاصم شدید در عراق و سوریه توسط مکتب سردار سلیمانی بود.
 
وی انسجام و وحدت را نیاز امروز جامعه دانست و با تاکید بر اینکه رهبری فرمودند آینده ای درخشان برای نظام جمهوری اسلامی وجود دارد، گفت: گفتمان انقلاب اسلامی، تولید قدرت نرم را به جهت منظومه فکری امام (ره) و رهبری را به دنبال دارد و امروز قدرت نرم استکبار حهانی را به دلت و خواری انداخته است.
 
حدادی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فروپاشی نظام سرمایه داری و سکولاری را در جهان پیش بینی کردند، افزود: دشمن همواره سعی دارد با نفوذ در عناصر و تفکرهای مختلف، به ایران ضربه بزند لذا مراقبت در ۳ قوه حائز اهمیت است چرا که نفوذ آسیب دهنده خواهد بود.
 
وی اصلاح قوانینی که به فرموده رهبر معظم انقلاب موانع تولید فرهنگی و اقتصادی بودند را اولویت مجلس یازدهم دانست و اظهار داشت:  عده ای به دنبال ایجاد شکاف در مجلس انقلابی هستند و در گوشه و کنار با جلساتی اعلام کرده اند اگر بخواهیم در انتخابات ۱۴۰۰ موفق شویم باید به مجلس هجمه وارد کنیم.
 
حدادی با اشاره به اینکه امروز شکاف طبقاتی ایجاد شده به واسطه مشکلات معیشتی مردم است، تصریح کرد: ۲ بسته معیشتی و مسکن برای جوانان و آحاد جامعه پیش بینی شده است، همچنین طرح شفافیت آرا در مجلس رای آورد و در کمیسیون ائین نامه جزئیات آن در حال بررسی است.
 
وی به اقدام راهبردی مجلس در رابطه با برجام در راستای لغو تمام تحریم ها و حفظ منافع اسلامی اشاره کرد و گفت: پروتکل الحاقی موضوعی داوطلبانه بود اما آمریکا فشارهای خود را از این طریق بر ایران وارد می کرد در حالی که رهبر معظم انقلاب انرژی هسته ای را حرکتی تاریخ ساز برای کشورمان دانستند.
 
حدادی با اشاره به اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب دسترسی به انرژی صلح آمیز هسته ای موجب پیشگیری از مشکلاتی می شود که آینده ایران را با معضلاتی مواجه خواهد کرد، افزود: این حرکت علمی برای ایران بسیار موثر خواهد بود چرا که بر اساس براوردهای انجام شده ذخائر نفتی تا ۵۲ سال و گاز تا ۵۴ سال آینده می تواند پاسخگوی نیاز ایران باشد.
 
وی دوربین هایی فراتر از نظارت و پروتکل، شهادت سردار سلیمانی، ترور شهید فخری زده و نفوذ در تولید انرژی هسته ای را جزء پروسه کاری دشمنان دانست و اظهار داشت: دوربین های نصب شده بر اساس بیانیه اخیر سازمان انرژی اتمی  تصویربرداری از اقدامات را انجام می دهند در حالیکه زمامی که مجلس پیش از این داده بود ۵ اسفند به اتمام می رسید. 
 
حدادی با اشاره به اینکه چطور شد که در دو ماه دولتمردان و آژانس به فکر نبودند اما یک شب مانده به اجرا قانون راهبردی مجلس بیانیه صادر کردند، تصریح کرد: بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب حرکت آفندی و اقدام به موقع دو کلید واژه ای است که بای به آن توجه ویژه داشت.
 
حدادی با تاکید بر اینکه رهبر مظعم انقلاب فرمودند قانون خوب را باید اجرا کرد، گفت: در طرح اقدام راهبردی مجلس اعلام کرده بودیم استنکاف از این قانون به قوه قضائیه ارجاع داده می شود زیرا حفظ منافع ملی کشور بر عهده دولتمردان و مجلس بوده و لغو تمام تحریم ها اصل کار مجلس است.
 
علی حدادی افزود: آقایان در دولت مشکلات را به برجام گره زدند اما قسم ها و وعده ها پس از ۷  سال نه تنها پیشرفت را به دنبال نداشت رویکرد عقب نشینی در برابر دشمن بود در نتیجه مجلس محکم و استوار ایستاده است و با تاکید رهبری به منظور یکصدایی نظام در راستای حفظ نظام حرکت می کند.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1711701
ارسال نظر
نظرات