شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:20 منتشر شده در مورخ: 1399/12/08 شناسه خبر: 1711756

جزئیات میزبانی استان مرکزی از پیکر مطهر پنج شهید گمنام

جزئیات میزبانی استان مرکزی از پیکر مطهر پنج شهید گمنام
همزمان با سالروز وفات حضرت زینب(س) پیکرهای مطهر پنج تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در چهار نقطه از استان مرکزی تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ همزمان با سالروز وفات حضرت زینب(س) پیکرهای مطهر پنج تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در چهار نقطه از استان مرکزی تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

از تعداد ۵ شهید گمنام متعلق به استان مرکزی، یک شهید در دانشگاه آزاد شهرستان ساوه، یک شهید در نیم ور محلات، یک شهید در داودآباد، یک شهید در دانشگاه فرهنگیان اراک و یک شهید هم در دانشگاه صنعتی اراک خاکسپاری خواهند شد.

دو شهید گمنام در شهر اراک تشییع و خاکسپاری می‌شوند

مردم ولایت مدار و شهید پرور استان مرکزی در سالروز وفات، شهادت گونه حضرت زینب(س) میزبان ۵ شهید گمنام هستند که دو شهید متعلق به شهر اراک است.

جانمایی برای ۲ شهید گمنام در اراک انجام شده که یک شهید والامقام در دانشگاه صنعتی اراک و دومین شهید گمنام در پردیس فرهنگیان دانشگاه اراک خاکسپاری خواهند شد.

مراسم شبی با شهدای گمنام جمعه از ساعت ۱۹ در مصلی شهر اراک با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود که صبح روز شنبه از ساعت ۹ صبح تشییع خودرویی از مقابل مصلی بیت المقدس به سمت دانشگاه های مد نظر انجام خواهد شد.

ساوه میزبان چهاردهمین شهید گمنام خواهد بود

قراراست پیکر این شهید والامقام صبح روز شنبه ۹ اسفندماه همزمان با سالروز وفات اسوه صبر و مقاومت حضرت زینب (س) از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح و از میدان امام(ره)  به‌صورت خودرویی و موتوری تشییع شود.

پیکر این شهید والامقام پس از عبور از خیابان‌های شهر به سمت دانشگاه آزاد ساوه منتقل خواهد شد و در این مکان به خاک سپرده می‌شود.

همچنین مراسم معنوی وداع با شهید بزرگوار روز جمعه بعد از نماز مغرب و عشاء در امامزاده سید اسحاق علیه السلام با حضور مردم شهید پرور با رعایت اصول بهداشتی برگزار می گردد.

شهرستان ساوه ۵۸۲ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است و ۱۳ شهید گمنام نیز در نقاط مختلف شهرستان به خاک سپرده شده‌اند و روز شنبه چهاردهمین شهید گمنام تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

"نیم ور محلات" میزبان شهید گمنام خواهد بود

شهرستان نیم ور محلات در روز وفات حضرت زینب(س) توفیق میزبانی از یک شهید گمنام را دارد که برنامه های مناسبی با رعایت پروتکل های بهداشتی در این راستا در نظر گرفتیم.

شهید گمنام در روز جمعه مورخ هشتم اسفند ماه شهید گمنام از معراج شهدا تحویل گرفته می شود که در گلزار شهدای شهرستان محلات و همچنین حسینیه سادات نیم ور برنامه شبی با شهید در نظر گرفته شده است.

 همچنین روز شنبه مراسم تشییع خودرویی از ساعت ۹ صبح از گلزار شهدای محلات مراسم تشییع شروع می شود و در نهایت شهید در پارک گلستان نیم ور تدفین و خاکسپاری خواهد شد.

لحظه شماری مردم شهید پرور داود آباد برای میزبانی شهید گمنام

شهر شهید پرور داود آباد در روز وفات حضرت زینب(س) توفیق میزبانی از یک شهید گمنام را دارد که برنامه های مناسبی با رعایت پروتکل های بهداشتی در این راستا در نظر گرفته شده و مشارکت کلیه دستگاه ها و مردم بی نظیر است.

مراسم وداع با شهید گمنام با رعایت پروتکل های بهداشتی جمعه مورخ هشتم اسفند ماه از ساعت ۱۹ در مصلی شهر داود آباد برگزار می شود.

 همچنین روز شنبه مراسم تشییع خودرویی از ساعت ۹ صبح از گلزار شهدای داوداباد شروع می شود و در نهایت شهید در پارک هواشناسی داود آباد تدفین و خاکسپاری خواهد شد.

شهر داود آباد یکصد و یک شهید والامقام به انقلاب اسلامی هدیه کرده و دو شهید مفقودالاثر دارد که مردم این شهر از طی روزهای گذشته برای ورود شهید لحظه شماری می کنند و در آمادگی کامل برای استقبال باشکوه هستند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1711756
ارسال نظر
نظرات