شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 08:52 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1711904
امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک قلعه گنج:

اقدامات ترویستی در سراوان را محکوم می‌کنیم/ رسانه‌های معاند با استفاده از نیروهای نفوذی به دنبال بر هم زدن امنیت داخلی هستند

اقدامات ترویستی در سراوان را محکوم می‌کنیم/ رسانه‌های معاند با استفاده از نیروهای نفوذی به دنبال بر هم زدن امنیت داخلی هستند
مولوی یونس چاهانی با تأکید بر اینکه ما اقدامات تروریستی و بر هم زدن نظم و امنیت عمومی مردم را محکوم می کنیم، گفت: رسانه های معاند با استفاده از افراد نفوذی که در داخل دارند، به دنبال بر هم زدن نظم عمومی و امنیت داخلی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی یونس چاهانی در گفتگو با راه آرمان گفت: شاهد اتفاقاتی در سراوان بوده ایم و اینکه این اتفاقات به چه صورت و از سوی چه کسانی رخ داده است، نیازمند رصد مسئولان داخلی است که باید از طریق قانونی پیگیر این مسئله باشند؛ البته بنا به گفته نیروهای امنیتی این حوادث از سوی نیروهای پاکستانی و یا گروهک ها رخ داده است.

امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک قلعه گنج با بیان اینکه سپاه نهاد مقدس و پذیرفته شده ای در نظام جمهوری اسلامی در بین مردم است و به عنوان یک نهاد مردمی در کشورمان مشغول خدمت هستند، تصریح کرد: شهادت شهید شوشتری که در راستای خدمات امنیتی برای مردم بلوچ و اهل سنت اقدام می کردند، در استان سیستان و بلوچستان رخ داد.

وی با اشاره به اینکه مردم اجازه ندهند تروریست ها و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از اتفاقات رخ داده در سو استفاده کنند، ابراز کرد: مردم آرامش خود را همچنان که علما و رشید سفیدان تأکید کرده اند، حفظ کنند و چنانچه مسئله ای باشد مسئولان ما در داخل پیگیری خواهند کرد.

مولوی چاهانی با تأکید بر اینکه ما اقدامات تروریستی و بر هم زدن نظم و امنیت عمومی مردم را محکوم می کنیم، اظهار کرد: افرادی که دنبال نا امن کردن منطقه، مرز و خاک جمهوری اسلامی ایران هستند، قطعا اهدافی را در پشت پرده دارند و مردم بلوچ و اهل سنت باید مراقب باشند و هر مطالبه ای را که دارند از طریق داخلی پیگیری کنند تا دشمنان سو استفاده نکنند.

امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک قلعه گنج عنوان کرد: متأسفانه شبکه های معاند منتظر فرصتی هستند که در داخل کشور ما مسئله ای پیش آید و این موضوع را بزرگ کنند و با استفاده از افراد نفوذی که در داخل دارند، به دنبال بر هم زدن نظم عمومی و امنیت داخلی هستند.

وی با تأکید بر اینکه ما مشکلات خود را تحت قانون جمهوری اسلامی ایران پیگیری می کنیم و مسائل ما هیچ ربطی به شبکه های معاند ندارد، خاطر نشان کرد: رسانه های معاند دلسوز و خیرخواه ما نیستند و توصیه ما به مردم این است که همگان آرامش خود را حفظ کنند و مسائل را از طریق رشید سفیدان و علما پیگیری کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1711904
ارسال نظر
نظرات