شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1711912
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

دشمن به دنبال بزرگ‌نمایی و موج‌سواری حوادث سراوان است/ لزوم حل ریشه‌ای مشکلات اقتصادی

دشمن به دنبال بزرگ‌نمایی و موج‌سواری حوادث سراوان است/ لزوم حل ریشه‌ای مشکلات اقتصادی
جوکار گفت: افزایش نارضایتی بین مردم، یکی از راهبردهایی است که امروز دشمنان دارند علیه ما به کار می‌گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به تلاش دشمن برای بزرگ نمایی حوادث اخیر سراوان گفت: یکی از اهدافی که دشمنان ما به ویژه آمریکایی‌ها دنبال می‌کنند بحث بی‌ثبات‌سازی در ایران است و این بر پایه یک‌سری شایعاتی شکل می‌گیرد که جامعه احساس کند محیط امنی ندارد.

وی افزود: در واقع افزایش نارضایتی بین مردم، یکی از راهبردهایی است که امروز دشمنان دارند علیه ما به کار می‌گیرند و برای نیل به این اهداف‌شان از شیوه‌های مختلف و حوادث گونان استفاده می‌کنند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس اظهار داشت: البته برخی از مشکلاتی که وجود دارد باید به طور ریشه‌ای حل شود مثلا مسئله قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان و یا موضوع کولبری در کردستان، موضوعاتی است که باید دولت آن‌ها را ساماندهی کند و برای آن‌ها برنامه‌ریزی داشته باشد.

جوکار خاطرنشان کرد: اما اینکه عده‌ای بخواهند از این بستر، ناآرامی ایجاد کنند و دست به اقدامات خشن بزنند قدر مسلم قابل اغماض نیست. به هر حال این را هر کسی تأیید می‌کند که بحث امنیت مردم شوخی‌بردار نیست و طبیعی است که با کسانی که در امنیت مردم و جامعه اخلال ایجاد می‌کنند برخورد می‌شود.

وی تأکید کرد: دشمن مترصد این است که از این قضایا سوءاستفاده و موج‌سواری کند و در واقع دشمنان تلاش دارند نهادهای امنیتی و نظامی را به این بهانه مورد حمله قرار دهند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: نفوذ دشمن در درون برخی گروه‌ها و تحریک آن‌ها برای اقدامات خرابکارانه، مشکلاتی را برای امنیت کشور ایجاد می‌کند که یقینا مردم چنین چیزی را نخواهند پذیرفت و از دستگاه‌های مرتبط انتظار دارند با عوامل چنین اخلال‌هایی برخورد کنند چرا که اگر برخورد نکنند باید جوابگوی مردم باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1711912
ارسال نظر
نظرات